PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
WYDARZENIA
  1.04.2023
Kiedy zimowy chłód zastępuje wiosenne ciepło, a biel śniegu ustępuje miejsca zieleni trawy, ciężko jest wytrzymać w domu – zwłaszcza najmłodszym. Naprzeciw ich potrzebom wychodzą #Bajkizpolski z wiosennym zestawem animacji połączonych tematem „Wizyta w mieście”.
Dzieci w wieku od 4 do 9 lat będą miały okazję wybrać się do kina, by obejrzeć przygody bohaterów swoich ulubionych seriali takich jak „Pamiętnik Florki”, „Agatka”, „HipHip i Hurra”, „Opowiadania z piaskownicy” i „Przedszkolaki”.


"Fryzjer", materiały promocyjne

W trakcie trwającego 58 minut pokazu widzowie wybiorą się z Florką do teatru i na zakupy, zobaczą zjawiskowy występ Agatki i Żaby Klementyny, przeżyją seans filmowy oraz wizytę u fryzjera wraz z Tomkiem, wypluskają się w basenie z tytułowymi przedszkolakami i poznają odpowiedź na pytanie: Dlaczego paw został wyrzucony z ptasiej opery?. Będzie to dla nich nie tylko niezapomniany czas spędzony w przyjaznym gronie, ale również pełna lekcji życiowych rozrywka.

– Tym razem mówimy nie tylko o sile przyjaźni i rodziny, ale także o miejskiej etykiecie – mówi Paulina Zacharek z MOMAKIN, pomysłodawczyni projektu #BajkizPolski. – Dzięki naszemu zestawowi najmłodsi goście kin nie tylko dowiedzą się czegoś nowego o otaczającym ich świecie, ale zrobią to w atrakcyjnej, pobudzającej kreatywność formie. „Wizyta w mieście” zagości w kinie KIKA w Krakowie, i w kinie Pasja w Radomsku 2 kwietnia. 23 kwietnia w Pasji będzie można obejrzeć również letni zestaw #Bajekzpolski zatytułowany „Podróżowanie”.15 kwietnia najnowszy pakiet będzie można zobaczyć w kinie Wielkopolanin w Buku, a w maju pojawi się w kinie Agrafka.

"Agatka i żabka", materiały promocyjne

#BajkizPolski to inicjatywa polskiego dystrybutora filmowego MOMAKIN, który poświęca się produkcji, promocji i edukacji filmów animowanych z całego świata. Każdy nowy zestaw spod szyldu #BajkizPolski to kolejna okazja do sprawienia dzieciom radości i pokazania nowych horyzontów świata, który stale się przed nimi rozrasta. W każdej z proponowanych przez nas bajek i rodzice, i dzieci znajdą coś wartościowego - podkreśla Paulina Zacharek. – Będzie to wspólnie spędzony czas, pełne wrażeń fabuły prezentowanych odcinków, a przede wszystkim ich animowana forma, która jest doskonałym językiem komunikacji z najmłodszymi.

WRÓB
Momakin
Ostatnia aktualizacja:  31.03.2023
Zobacz również
 Zapisz się na masterclass „The Three Secrets of Walt Disney”
Filmowi ryzykanci w Centrum Wajdy w Warszawie!
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2024
Scroll