PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
Umiejętności zawodowe, zasady biznesowego funkcjonowania w branży animacji, zbudowanie świadomości własnych atutów, określenie ścieżki kariery i siedmiomiesięczna opieka mentorska wiodących na świecie specjalistów – to wszystko oferuje siedmiomiesięczny kurs StopMoLab, organizowany po raz drugi przez Momakin.
– Pierwsza edycja StopMoLab była sprawdzianem. Chcieliśmy zweryfikować czy kursy profesjonalizacyjne są potrzebne. Ogromne zainteresowanie skłoniło nas do przygotowania kolejnej edycji, pełniejszej i dającej twórcom prawdziwie kompleksową wiedzę, która pozwoli im samodzielnie funkcjonować w branży animacji – wyjaśnia Paulina Zacharek pomysłodawczyni StopMoLab.

Kurs został stworzony i będzie prowadzony przez specjalistów i profesjonalistów pracujących na co dzień przy produkcji animacji poklatkowej. Wśród prowadzących znaleźli się Simon Quinn, który pracował przy „Wyspie psów” Wesa Andersona czy „Frankenweenie” Tima Burtona; Tobias Fouracre – główny animator w „Gnijącej pannie młodej” Tima Burtona, reżyser i główny animator wielokrotnie nagradzanej animacji “Save Ralph”; Melanie Coombs znana z „Harvie Krumpet", „Mary and Max", „Break & Enter", Thiago Calcado znany z „Wyspy psów” Wesa Andersona czy „Guillermo Del Toro:Pinokio”.

Opieką mentorską młodych twórców obejmą najlepsi fachowcy w swojej dziedzinie. Tim Allen – animator znany z takich produkcji, jak „Gnijąca panna młoda” czy nagrodzonego Oscarem „Guillermo Del Toro:Pinokio”; Francesca Maxwell („Gnijąca panna młoda”, „ParaNorman” czy „Fantastyczny Pan Lis”); Kerdi Oengo, która pracuje w Nuku Film – czyli najstarszym europejskim studiu stop motion.

Uczestnictwo jest odpłatne i wynosi 3 000 euro za cały kurs przy płatności w jednej racie lub dwóch ratach po 1 700 euro. W programie udział weźmie tylko 21 osób. Kurs będzie realizowany w formacie online i offline w Łodzi. Zgłoszenia należy przesyłać do 25 czerwca za pomocą formularza dostępnego na www.momakin.pl.
LK
Momakin
Ostatnia aktualizacja:  14.06.2023
Zobacz również
Protest scenarzystów przed Kancelarią Premiera
Władysław Nehrebecki. Bolek i Lolek w rolach głównych
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2024
Scroll