PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
WYDARZENIA
  16.04.2021
Entclick oferuje dostęp do popularnych hitów filmowych z lat 70., 80. i 90. Wszystkie zostały poddane rekonstrukcji cyfrowej i są prezentowane w jakości HD i 4K.
Entclick na początek udostępnia 50 klasycznych pozycji kinowych - to klasyka sensacji, dramatu czy horroru, ale też obrazy należące do kina artystycznego. Odbiorcy w przystępny sposób znajdą interesujące ich filmy, podzielone na odpowiednie działy: „Alfabet zbrodni” – czyli kultowe pozycje kina kryminalnego (m.in.: „Czerwony smok”, „W kręgu zła”, „Śmiertelnie proste”, „Podglądacz”), „W szponach zła” - klasyka kina grozy, jak i mniej znane, ale warte obejrzenia produkcje w wysokiej jakości (m.in.: „Zemsta po latach” czy „Nie oglądaj się teraz”, „Książę ciemności”, „Drabina Jakubowa”), „Ludzkie historie” - filmy przejmujące i emocjonujące (m.in.: „Sprawa Kalinki”, „Przeklęta góra” „Wszystko albo nic”, „Fresh”), oraz „Mistrzowie kampu” - kino z „przymrużeniem oka” kuszące naiwnym przekazem lub scenariuszem i oldskulowym wykonaniem (m.in.: „Flash Gordon” „Krew z grobowca mumii”, „Ląd o którym zapomniał czas”, „Maksymalne przyspieszenie”).

- Zapraszam wszystkich do odkrywania filmów z archiwów, w doskonałej XXI-wiecznej jakości. Jako kurator ENTCLICKA będę uważnie dobierał kolejne licencje. Nasza oferta skierowana jest do osób z wyrobionym gustem filmowym. Nie będziemy skupiać się na nowościach. ENTCLICK COM to miejsce, które szanuje czas i nie zmusza do scrollowania w nadziei na znalezienie czegoś wartościowego. Na początek wybrałem kultowy debiut braci Coen – „Śmiertelnie proste” i legendarny film Luisa Bunuela „Piękność dnia” w zapierającej dech jakości. Żaden miłośnik filmu nie może nie znać tych pozycji. Czuję, że PERŁY Z LAMUSA wracają! Wiem, co powiedziałby teraz Zygmunt Kałużyński: „Szkoda, że tego nie dożyłem!” – powiedział Tomasz Raczek, kurator serwisu.

Więcej infomacji na stronie serwisu VOD TUTAJ.
MR
Wirtualne Media
Ostatnia aktualizacja:  16.04.2021
Zobacz również
W Łodzi powstały lalki do nowego filmu Michała Łubińskiego
Rusza nabór filmów do konkursów 14. KAMERALNEGO LATA
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll