PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Tegoroczna Off Camera Pro Industry dostarczy wiedzy przydatnej każdemu filmowcowi. Wydarzenie odbędzie się w dniach 28 – 30 kwietnia 2019 roku w Krakowie w ramach festiwalu MASTERCARD OFF CAMERA.
Serwis SFP będzie zamieszczał dokładne relacje z przebiegu debat. Poznajmy pierwsze nazwiska uczestników.

W tym roku na Off Camera Pro Industry usłyszymy m.in. o tym, jak z sukcesem namówić do współpracy prywatnych inwestorów i z ich pomocą zrealizować pełnometrażowy film. Z uczestnikami festiwalu spotka się producentka filmu "CÓRKA TRENERA" Natalia Grzegorzek, a towarzyszyć jej będą przedstawiciele inwestorów: Kinga Nowakowska i Filip Elżanowski. Polscy producenci z powodzeniem wkraczają na międzynarodowe rynki i coraz odważniej realizują filmy z iście hollywoodzkim rozmachem. Za kulisy tych produkcji zajrzymy podczas spotkania z twórcami filmów "THE COLDEST GAME", "MR JONES" i "ADVENTURES OF A MATHEMATICIAN".

Prawne relacje pomiędzy producentami a twórcami są przedmiotem licznych komentarzy i debat. Dlatego też emocji nie zabraknie z pewnością na panelu dyskusyjnym JAK ONI KANTUJĄ, CZYLI PUŁAPKI JAKIE ZASTAWIAMY NA SIEBIE W UMOWACH. Gośćmi tego panelu będą prawnicy (Iga Bałos, Tomasz Rytlewski), a także przedstawiciele twórców (Marcin Ciastoń) i producentów (Agata Szymańska). Warto posłuchać, czy świat umów i kontraktów istotnie jest rzeczywistością pełną pułapek i niebezpieczeństw.

  Pro Industry to także okazja do zaprezentowania swoich projektów polskim i międzynarodowym partnerom. W ramach spotkań ONE ON ONE goście z Wielkiej Brytanii, Włoch, Czech i Francji będą mieli okazję poznać najnowsze produkcje Kuby Czekaja ("LIPSTIC ON THE GLASS") czy Katarzyny Klimkiewicz ("KALINA JESIENNA DZIEWCZYNA"). Jak co roku w ramach bezpłatnych konsultacji scenariuszowych eksperci z Torino Film Lab pomogą twórcom sześciu pełnometrażowych projektów fabularnych w ich dalszym developmencie.

Partnerami tegorocznych wydarzeń branżowych są Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych (KIPA); Torino Film Lab, EAVE Producers Workshop oraz Kancelaria Porwisz i Partnerzy. Off Camera Pro Industry zaprasza do Krakowa w dniach 28 – 30 kwietnia 2019. 


fot: Off Camera Pro Industry 2019
WRÓB
Mastercard Off Camera
Ostatnia aktualizacja:  12.04.2019
Zobacz również
Polskie filmy na ekranach
ANIMATOR.PL Zgłoś swój film!
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2022
Scroll