PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
Po serii kursów operatorskich i reżyserskich Fundacja Film Spring Open zaprasza na unikatowy cykl spotkań z producentkami filmowymi Agatą Szymańską i Magdaleną Kamińską z Balapolis.

To kurs online dla osób zainteresowanych praktycznym kształceniem w zakresie produkcji filmowej prowadzony przez jedne z najprężniejszych polskich producentek młodego pokolenia. Wśród poruszanych zagadnień znajdą się między innymi odpowiedzi na pytania o to:


- kim jest producent/ka filmowy/a?

- jakie cechy powinien/nna mieć kandydat/ka do tego zawodu?

- jak stawiać pierwsze kroki w zawodzie?

- jakiego rodzaju kino wybrać?

- jak wygląda praca na planie, pre- i postprodukcja z perspektywy producenta/ki?

- jak wygląda finansowanie filmów w Polsce itp.


Na zakończenie Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia kursu. Przewidywany termin rozpoczęcia kursu: kwiecień/maj 2023. Więcej informacji na temat kursu produkcji filmowej można znaleźć TUTAJ.


Agata Szymańska i Magdalena Kamińska to producentki filmowe i założycielki studia Balapolis. Mają na swoim koncie wielokrotnie nagradzane filmy takie, jak (m.in.): "Baby Bump" Kuby Czekaja, "Wilkołak" Adriana Panka czy głośny "Syndrom Hamleta" Elwiry Niewiery i Piotra Rosołowskiego.


Agata Szymańska gościła na Plenerach Film Spring Open, a teraz poprowadzi kompleksowy kurs produkcji filmowej online. Poza spotkaniami z Agatą, która podzieli się swoim bogatym doświadczeniem, uczestnicy będą mogli wysłuchać gościnnych wykładów. Poprowadzi je między innymi Magdalena Kamińska.


Film Spring Open to jedne największych edukacyjnych i praktycznych warsztatów audiowizualnych w Europie, oparte o nowe technologie i narzędzia stymulujące przyszły rozwój sztuk audiowizualnych. To warsztaty dla młodych filmowców i artystów audiowizualnych, twórczyń z różnych dziedzin, którzy (i które) pracują w profesjonalnych warunkach pod okiem wybitnych artystów i techników na najlepszym sprzęcie AV dostępnym na światowym rynku.


Film Spring Open to jednak nie tylko Plenery. Uczestnicy dostają możliwość rozwijania projektów pod okiem ekspertów przez cały rok podczas kursów online oraz indywidualnych konsultacji. E-learning zakłada dostęp do teoretycznej wiedzy, którą można wykorzystać w praktyce podczas warsztatówstacjonarnych. Wśród kursów oferowanych w ramach Film Spring Online znajdują się także zajęcia z: animacji z Tomaszem Siwińskim, filmu przyrodniczego z Krzysztofem Kubikiem, postprodukcji VR z Konradem Ziają, muzyki filmowej z Magdaleną Miśką-Jackowską oraz szybkiej rejestracji materiału z Maciejem Janickim.

MR
Fundacja Film Spring Open
Ostatnia aktualizacja:  22.03.2023
Zobacz również
Przeźrocza 2023: nabór krótkich filmów dokumentalnych do konkursu
Juliusz Machulski wspomina Jadwigę Zajiček
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2024
Scroll