PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
WYDARZENIA
  14.01.2018
Przypominamy, że w warszawskim kinie Iluzjon trwa przegląd filmów kandydujących do Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2018. To rzadka okazja, aby szybko nadrobić wszystkie zaległości repertuarowe. Serdecznie polecamy!
Przez najbliższe trzy tygodnie widzowie Iluzjonu będą mieli okazję nie tylko zobaczyć lub przypomnieć sobie wszystkie polskie filmy, które miały premierę kinową w 2017 roku, ale również wziąć udział w spotkaniach z ich twórcami, które odbywają się zawsze po seansach na godz. 20:00.



Z przyczyn technicznych nie odbędzie się natomiast pokaz filmu „Botoks” Patryka Vegi.
O wszystkich zmianach informujemy na bieżąco na fanpage’u Orłów https://www.facebook.com/pnforly/
 
Zapraszamy do rezerwacji biletów dostępnych  w kasie kina Iluzjon – Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego, wieloletniego partnera Przeglądu,  albo poprzez moduł sprzedaży internetowej kina na http://www.iluzjon.fn.org.pl/


Harmonogram Przeglądu ORŁY 2018 w kinie Iluzjon:

14.01 • niedziela   
16:00    Las, 4 rano Jan Jakub Kolski 97 min
18:00    Bodo Michał Kwieciński 106 min
20:00    Pokot Agnieszka Holland 128 min – spotkanie z twórcami

15. 01 • poniedziałek   
17:30    Po prostu przyjaźń Filip Zylber 128 min
20:00    Młynarski. Piosenka finałowa Alicja Albrecht 90 min – spotkanie z twórcami

17.01 • środa   
16:00    Zerwany kłos Witold Ludwig 97 min
18:00    Habit i zbroja Paweł Pitera 100 min
20:00    Wściekłość Michał Węgrzyn 83 min – spotkanie z twórcami

18.01 • czwartek   
17:30    Wszystko albo nic Marta Ferencova 109 min
20:00    21xNowy Jork Piotr Stasik 70 min – spotkanie z twórcami

19.01 • piątek   
16:15    Bikini Blue Jarosław Marszewski 81 min
18:00    Park Sofia Exarchou 100 min
20:00    Pewnego razu w listopadzie Andrzej Jakimowski 92 min – spotkanie z twórcami

20.01 • sobota
16:00    Rodzina na sprzedaż Diego Lerman 91 min
18:00    Szatan kazał tańczyć Katarzyna Rosłaniec 93 min
20:00    Cicha noc Piotr Domalewski 97 min – spotkanie z twórcami

21.01 • niedziela   
13:30    Tarapaty Marta Karwowska 83 min
15:15    Wyklęty Konrad Łęcki 107 min
17:30    Totem Jakub Charon 124 min
20:00    Twój Vincent Dorota Kobiela, Hugh Welchman 88 min – spotkanie z twórcami

22.01 • poniedziałek   
16:00    PolandJa Cyprian T. Olencki 99 min
18:00    Dwie Korony Michał Kondrat 92 min
20:00    Dzikie róże Anna Jadowska 93 min – spotkanie z twórcami

23.01 • wtorek   
16:00    Z dala od orkiestry Rafael Lewandowski 86 min  - DODATKOWY SEANS
18:00    Światło i cień Yesim Ustaoglu 102 min
20:00    Gwiazdy Jan Kidawa Błoński 106 min – spotkanie z twórcami

24.01 • środa   
16:15    Teraz i w godzinę śmierci Dariusz Walusiak, Mariusz Pilis 110 min
18:15    Dybuk. Rzecz o wędrówce dusz Krzysztof Kopczyński 86 min
20:00    Człowiek z magicznym pudełkiem Bodo Kox 103 min – spotkanie z twórcami

25.01 • czwartek   
16:15    Photon Norman Leto 107 min
18:15    Biegacze Łukasz Borowski 73 min
20:00    Zgoda Maciej Sobieszczański 87 min – spotkanie z twórcami

26.01 • piątek   
16:15    Świt Laila Pakalnina 96 min
18:15    Beksińscy. Album wideofoniczny Marcin Borchardt 80 min
20:00    Listy do M.3 Tomasz Konecki 110 min – spotkanie z twórcami

27.01 • sobota   
14:00    Magiczna zima Muminków Ira Carpelan, Jakub Wroński 80 min
16:00    Reakcja łańcuchowa Jakub Pączek 100 min
18:00    Maria Skłodowska- Curie Marie Noelle 100 min
20:00    Konwój Maciej Żak 91 min  – spotkanie z twórcami

28.01 • niedziela   
16:00    Mały Jakub Mariusz Bieliński 78 min
18:00    Volta Juliusz Machulski 105 min
20:00    Soyer Łukasz Barczyk 90 min – spotkanie z twórcami

29.01 • poniedziałek   
18:00    Na układy nie ma rady Krzysztof Rurka 100 min
20:00    Ptaki śpiewają w Kigali Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze 113 min  – spotkanie z twórcami

30.01 • wtorek   
16:15    Droga do Rzymu Tomasz Mielnik 100 min
18:15    Serce Miłości Łukasz Ronduda 78 min
20:00    Ach śpij kochanie Krzysztof Lang 100 min – spotkanie z twórcami

31.01 • środa   
16:15    Przy Planty 7/9 Michał Jaskulski, Lawrence Loewinger 86 min
18:00    Nieprawi Adrian Sitaru 89 min
20:00    Królewicz Olch Kuba Czekaj 101 min – spotkanie z twórcami

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie. Aktualizacje programu dostępne będą na profilach FB Orły i kina Iluzjon, a także na stronie iluzjon.fn.org.pl

***

Szczegółowe informacje i regulamin Polskich Nagród Filmowych Orłów dostępne są na stronie http://pnf.pl.
Zapraszamy też na FB Orłów



Partnerzy przeglądu: Kino ILUZJON i FINA
Parter przeglądu online: PLAYER
Partner: PwC
Sponsorzy: ORKA, Jean Louis David, Bobbi Brown, kancelaria Rö Radwan-Röhrenschef Petruczenko Piechota Sp. k.
Partnerzy medialni: Wirtualna Polska, Radio TOK FM, Esquire, Magazyn FILM&TV KAMERA, Co Jest Grane 24, Film New Europe, East News oraz FilmPolski.pl
Partnerzy organizacji: Boxoffice.pl i Krakowska Fundacja Filmowa
Wsparcie: Legalna Kultura





WRÓB
PNF
Ostatnia aktualizacja:  14.01.2018
Zobacz również
Zakopiański Przegląd Filmów o Sztuce: zgłoszenia
Sławomir Grünberg: Liczą się dobre pomysły
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2019
Scroll