PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
Najnowsze premiery w Polsat Box Go to jedne z najgłośniejszych polskich tytułów ostatnich miesięcy. Już w serwisie nominowana do Oscara „Zielona granica” w reżyserii Agnieszki Holland, a w kolejnych dniach: kino drogi „Lęk” z Magdaleną Cielecką i Martą Nieradkiewicz, „Ukryta sieć” na motywach powieści Jakuba Szamałka oraz pełne humoru „Niebezpieczni dżentelmeni” i „Uwierz w Mikołaja”
W Polsat Box Go Premium zadebiutował 5 odcinek serialu „Grzechy sąsiadów”. W pakiecie także m.in.: całe sezony thrillera psychologicznego „Krew” i komedii obyczajowej „Rafi” oraz nowa dokumentalna seria stacji Super Polsat „Największe śledztwa CBŚP”.

Nowości filmowe:
•    "Zielona granica" – dramat w reżyserii Agnieszki Holland ukazujący sytuację uchodźców na polsko-białoruskiej granicy (już w serwisie).
•    "Ukryta sieć" – polski thriller Piotra Adamskiego oparty na bestsellerowej książce Jakuba Szamałka. W rolach głównych: Magdalena Koleśnik („Kruk”), Andrzej Seweryn („Ostatnia rodzina”) oraz Piotr Trojan („25 lat niewinności”, „Johnny”), premiera 18 stycznia.
•     "Niebezpieczni dżentelmeni" Macieja Kawalskiego – przewrotna historia jednej szalonej nocy Tadeusza Boya-Żeleńskiego (T. Kot), Stanisława Witkiewicza (M. Dorociński), Bronisława Malinowskiego (W. Mecwaldowski) oraz Josepha Conrada (A. Seweryn), premiera 19 stycznia.
•     „Lęk” Sławomira Fabickiego – kino drogi z Magdaleną Cielecką, w którym toczy się walka o życie i uratowanie bliskiej relacji, premiera 23 stycznia.
•     "Uwierz w Mikołaja" Anny Wieczur-Bluszcz –  opowieść o magii świąt i magii miłości, premiera 26 stycznia.
W pakiecie Polsat Box Go Premium:
•    5 odcinek nowego serialu „Grzechy sąsiadów”.
•    Całe sezony polskich seriali premium – thrillera psychologicznego „Krew” z Vanessą Aleksander, Ireneuszem Czopem, Małgorzatą Foremniak i Januszem Chabiorem oraz serialu metafizyczno-obyczajowego „Rafi” z Pawłem Domagałą, Danutą Stenką i Olafem Lubaszenką.
•    Nowa dokumentalna seria „Największe śledztwa CBŚP”. W programie Centralne Biuro Śledcze Policji po raz pierwszy w historii otwiera w nim swoje archiwa przed widzami. Funkcjonariusze biura zdradzą tajniki swojej pracy, a część z nich po raz pierwszy publicznie pokaże swoją twarz, ukrywaną latami pod kominiarką. Zobaczymy w nim pracę CBŚP od kuchni i poznamy kulisy rozmaitych operacji biura.Polsat Box Go zapewnia dostęp do kinowych hitów, seriali premium na wyłączność, tysięcy filmów, polskich i zagranicznych seriali, największych wydarzeń sportowych na żywo, programów rozrywkowych, informacyjnych oraz bajek, a także ponad 130 kanałów TV. Wszystkie treści można oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, w wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV i Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.


WRÓB
Cyfrowy Polsat
Ostatnia aktualizacja:  17.01.2024
Zobacz również
Nagrody PSC- ruszyły zgłoszenia
21. Millenium Docs Against Gravity. Zgłoszenia na pitchingi
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2024
Scroll