PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
WYDARZENIA
  16.12.2017
Sieć Helios konsekwentnie realizuje strategię budowania kin w miastach średniej wielkości.
15 grudnia 2017 roku w Stalowej Woli otwarto wielosalowe kino Helios. Najnowszy multipleks, posiadający cztery sale z 650 miejscami dla widzów, znajduje się w centrum handlowym VIVO! Stalowa Wola. To 44. kino w sieci Helios - największej w Polsce pod względem liczby obiektów, która dysponuje łącznie 241 ekranami i ponad 49 tys. miejsc.

Nowe kino sieci Helios w centrum handlowym VIVO! Stalowa Wola zostało wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. W salach zamontowano wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, dźwięk Dolby Digital 5.1, najnowszej generacji projektory Christie 4K oraz najwyższej jakości ekrany do projekcji 2D i 3D. Filmy 3D są wyświetlane w technologii DepthQ.

Od pierwszych dni działalności nowego kina Helios w Stalowej Woli widzowie mogą oglądać najnowsze filmy rodzimego oraz światowego kina, m.in. kolejną odsłonę kultowej sagi „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”.

Poza regularnym repertuarem widzowie będą mogli także wziąć udział w seansach specjalnych: Kina Kobiet, Nocnych Maratonów Filmowych, Kinie Konesera czy Filmowych Porankach oraz Kinie na Temat. Z myślą o rodzinnych wizytach Helios przygotował bilet rodzinny, w ramach którego na wszystkie filmy do lat 13 opiekunowie wraz z dziećmi kupują bilety ulgowe, a także atrakcyjne zniżki w ramach programu „Karta Dużej Rodziny”.


 
Sieć kin Helios oferuje również promocje cenowe, na przykład Tanie Wtorki, podczas których bilety na wszystkie wtorkowe seanse będą dostępne w wyjątkowo korzystnych cenach. W ramach programu Kultura Dostępna w każdy czwartek widzowie mogą oglądać najlepsze polskie filmy w cenie 10 złotych.

Spółka Helios skupia swoją działalność głównie w miastach średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Trójmieście i we Wrocławiu. W 2018 roku sieć otworzy kolejne kina - w Gdańsku, Katowicach, Legionowie i Pabianicach.


WRÓB
Agora
Ostatnia aktualizacja:  16.12.2017
Zobacz również
Zaproszenie do zgłoszeń na konferencję "Filmowe Psycho-Tropy".
5. Festiwal Filmów Emigracyjnych EMIGRA
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll