PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
Prezes zarządu ogólnopolskiej sieci kin Helios Tomasz Jagiełło otrzymał nagrodę w kategorii Professional of the Year w 12. edycji prestiżowego, międzynarodowego konkursu Europa Property CEE Retail Awards. Podczas uroczystej gali wyróżnione zostały firmy i osoby, których dokonania miały największy wpływ na rozwój sektora retail w minionym roku.
Podczas uroczystej gali wyróżnione zostały firmy i osoby, których dokonania miały największy wpływ na rozwój sektora retail w minionym roku.

Wydarzenie CEE Retail Awards skupia najważniejszych przedstawicieli handlu detalicznego, w tym inwestorów, deweloperów i ekspertów z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Zwycięzców w 39 kategoriach wybrało jury złożone z uznanych ekspertów rynkowych. Sieć kin Helios otrzymała nominację w kategorii Retailer of the Year - Specialty Retailer, a jej prezes Tomasz Jagiełło został uhonorowany przez międzynarodową kapitułę nagrodą w kategorii Professional of the Year.

– Nagroda CEE Retail Award jest dla mnie wyjątkowym wyróżnieniem, a równocześnie potwierdzeniem, że strategia rozwoju sieci kin Helios zdobywa uznanie także na forum międzynarodowym. Zwycięstwo w tak prestiżowym konkursie cieszy tym bardziej, że doceniono moje osobiste dokonania i pomysły na nowatorskie rozwiązania wprowadzone w kinach Helios – powiedział Tomasz Jagiełło.


 Tomasz Jagiełło z nagrodą, fot. Agora SA


Tomasz Jagiełło jest założycielem i współtwórcą sukcesu Helios S.A.. Jako prezes zarządu spółki od początku odpowiedzialny jest za jej rozwój oraz strategię. Był jednym z pomysłodawców powołania spółki NEXT FILM, dzięki której Helios poszerzył swoją działalność o dystrybucję oraz produkcję filmową, wzbogacając tym samym repertuar polskich kin. Od 2013 roku jest członkiem zarządu Agory i nadzoruje spółki Helios oraz NEXT FILM, Wydawnictwo Agora. Od 2018 roku jest on również odpowiedzialny za rozwój działalności gastronomicznej Grupy Agora w ramach spółek Foodio Concepts (Papa Diego) oraz Step Inside (Pasibus). Dzięki podejmowanym przez niego nowym inicjatywom grupa Helios systematycznie poszerza swoją obecność na polskim rynku m.in. w sektorze retail. Tomasz Jagiełło jest także wiceprezesem zarządu International Union of Cinemas – międzynarodowej organizacji branżowej skupiającej duże europejskie firmy kinowe oraz branżowe europejskie organizacje krajowe.
WRÓB
Agora SA
Ostatnia aktualizacja:  15.02.2020
Zobacz również
Nie przegap! Rekrutacja do Gdyńskiej Szkoły Filmowej
Festiwal Filmowy WIOSNA FILMÓW w kwietniu w Warszawie
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2024
Scroll