PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Od 2 grudnia TVP1 zaprasza na "Nad rozlewiskiem" w reżyserii Adka Drabińskiego. Czwarta seria serialu o życiu Małgosi, jej rodziny i przyjaciół zaskoczy między innymi scenerią – po raz pierwszy zimową.

Serial "Nad rozlewiskiem" jest kontynuacją opowieści o trzech pokoleniach kobiet, których losy splatają się ze sobą. Tak, jak w poprzednich trzech odsłonach ("Domu nad rozlewiskiem", "Miłości nad rozlewiskiem" i "Życiu nad rozlewiskiem"), główną bohaterką jest Małgosia Jantar, którą odgrywa Joanna Brodzik. Jej perypetiom życiowym na łonie mazurskiej przyrody towarzyszą dwie, równie ważne postacie – mama Basia i córka Marysia.


"Nad rozlewiskiem", fot. TVP, materiały prasowe

Przedostatni sezon serialu skupiał się wokół trzech wydarzeń: Basia napisała i wydała wspomnienia, Marysia przeżywała poważny kryzys w swoim małżeństwie z Kubą, a Małgosia po rozwodzie z Konradem odkryła, że to właśnie on był jedyną i największą miłością jej życia.

W czwartej odsłonie serialu w życiu bohaterów nie zabraknie nieoczekiwanych zwrotów akcji. Istnienie rozlewiska – tego wyjątkowego miejsca, od którego wszystko się zaczęło – zostanie poważnie zagrożone budową dużej przelotowej drogi. Będą też wspólne święta Bożego Narodzenia, konfrontacja Małgosi z Konradem oraz Marysi z Kubą, w wigilijną noc Wrona nieoczekiwanie zacznie rodzić, miłość Basi i Tomasza będzie rozkwitać a Sławek i Paula zaczną budować dom. Ale to nie wszystko, co czeka na fanów serialu. Największa tajemnica zostanie odkryta jak zwykle na końcu.

Średnia oglądalność „Życia nad rozlewiskiem”, emitowanego jesienią ubiegłego roku, wynosiła prawie 3,8 mln widzów, a finałowy odcinek obejrzało ponad 4 mln osób.

W serialu, poza dobrze znanymi nam już postaciami, zobaczymy też nowych, epizodycznych bohaterów. Na ekranie pojawią się: Agnieszka Michalska, Mariusz Drężek, Waldemar Obłoza i Robert Janowski.

Trzynastoodcinkowy serial „Nad rozlewiskiem” w reżyserii Adka Drabińskiego będzie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20.20, od 2 grudnia w TVP1.DR
TVP
Ostatnia aktualizacja:  22.11.2012
Zobacz również
Nowa platforma cyfrowa: Nc+
Koniec zdjęć do 7. serii "Rancza"
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2022
Scroll