PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
WYDARZENIA
  24.01.2016
Kolejna edycja prestiżowej Międzynarodowej Konferencji Telewizji Publicznych INPUT odbędzie się w Calgary w dniach 8-12 maja 2016. Organizatorem INPUT 2016 jest kanadyjski nadawca publiczny Canadian Broadcasting Corporation. Do międzynarodowej selekcji INPUT 2016, która odbędzie się na przełomie stycznia i lutego 2016 roku w Berlinie zaproszono sześć programów wyprodukowanych dla anten TVP.
Do Calgary pojadą dwa filmy z Redakcji Filmów Dokumentalnych TVP 1 - "Karski i władcy ludzkości"   Sławomira Grunberga, „Bracia”Wojciecha Staronia, z TVP 2:  „Służby specjalne” – serial Partyka Vegi oraz „Moje 89 pokolenie” – projekt dokumentalny Pawła Jóźwiaka-Rodana zrealizowany dla Redakcji Filmu Dokumentalnego i Reportażu, TVP Kultura zaprezentuje „Konkurs Chopinowski” jako kulturalny, artystyczny projekt cross-medialny, a TVP Historia projekt „Jaster. Tajemnica Hela” – dokumentalne śledztwo Marka Tomasza Pawłowskiego

Na początku marca poznamy oficjalną listę audycji zakwalifikowanych do programu INPUT 2016 w Calgary. Podczas majowej Konferencji prezentowanych i omawianych będzie kilkadziesiąt najlepszych, najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych programów oraz filmów wyprodukowanych przez telewizje publiczne z całego świata.  W projekcjach i dyskusjach INPUT każdego roku bierze udział kilkuset twórców, dziennikarzy i producentów związanych z ponad 60 publicznymi telewizjami ze wszystkich kontynentów.

INPUT jest największym międzynarodowym spotkaniem środowisk telewizji publicznych. Jest jedną z tych konferencji, które nie tylko przybliżają kierunki rozwoju programowego telewizji na świecie, ale także przyczyniają się do podnoszenia standardów realizacji programów. INPUT co roku staje się dla twórców i producentów doskonałą okazją do wymiany pomysłów, doświadczeń i roboczych spotkań, a także nawiązywania prywatnych międzynarodowych kontaktów, które owocują z reguły międzynarodową współpracą koprodukcyjną.


WRÓB
TVP
Ostatnia aktualizacja:  24.01.2016
Zobacz również
fot. TVP
Nowy projekt Ireneusza Grzyba na pitchingu w Trieście
Ars Independent 2016 - pierwsze informacje
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2020
Scroll