PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
Stowarzyszenie Animacji Filmowej we współpracy z Animoon zaprasza studentów kierunków artystycznych na pierwszy odcinek cyklu SAFARI ANIMACJI - spotkań online prowadzonych przez twórców związanych z branżą animacji filmowej w Polsce.
SAFARI ANIMACJI to autorski projekt Stowarzyszenia Animacji Filmowej, zajmującego się edukacją i promocją animacji filmowej. We współpracy z warszawskim studiem Animoon SAF organizuje cykl spotkań skierowanych do studentów, którego celem jest przybliżenie realiów pracy i produkcji w branży animacji filmowej oraz nawiązanie współpracy z nowymi, wschodzącymi talentami.  

Animacja filmowa to sztuka bez granic. Sztuka, która skrywa jeszcze wiele tajemnic. Stowarzyszenie Animacji Filmowej zabierze studentów w długą i zarazem intrygującą podróż po nieznanych, dzikich i zaskakujących terenach animacji filmowej. SAFARI ANIMACJI to nowa przestrzeń i nowe, niespotykane dotąd możliwości współpracy. Wydarzenie ma charakter cykliczny i jego kolejne odsłony będą miały miejsce co dwa miesiące. W pierwszym sezonie spotkań planowane są dwa moduły – związane z przygotowaniem do wkroczenia na rynek pracy (m.in. przygotowanie i skuteczna prezentacja portfolio) oraz stricte zagadnieniami produkcyjnymi (formatowanie projektów, finansowanie i promocja).

Gościem specjalnym pierwszego spotkania będzie Grzegorz Wacławek, założyciel studia Animoon, scenarzysta i reżyser filmów animowanych, producent m.in.: serialu animowanego „Przytul mnie” i wielokrotnie nagradzanych filmów krótkometrażowych takich jak „ACID RAIN”, ”Figury niemożliwe i inne historie II”, „Wizyta.” Twórca technologii SMODO oraz współzałożyciel i członek Stowarzyszenia Producentów Polskiej Animacji. Pracował u boku dwóch oscarowych producentów – Hugh Welchmana oraz Garetha Unwina.

fot. materiały prasowe

Spotkanie z Grzegorzem Wacławkiem pt. „Studia i co dalej – możliwe ścieżki kariery w branży animacji filmowej” odbędzie się w środę 28 kwietnia w godzinach 17.00 – 18.30.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego https://forms.gle/hVUJXz7hL3QD3nXKA i przesłanie go do 27 kwietnia do godz. 12.00.

Osoby z najciekawszym portfolio będą miały możliwość omówienia swoich projektów z twórcami studia Animoon.

Stowarzyszenie Animacji Filmowej powstało z ogromnej pasji połączonej z doświadczeniem i wiedzą. Misją SAF jest edukacja i pokazywanie jak interdyscyplinarną dziedziną jest animacja i jak wyjątkowych artystów skupia. Poprzez warsztaty, spotkania z wybitnymi twórcami - scenarzystami, autorami ilustracji i animatorami - przybliżamy tajniki branży i tłumaczymy jej specyfikę.

JB
Stowarzyszenie Animacji Filmowej
Ostatnia aktualizacja:  22.04.2021
Zobacz również
fot. materiały prasowe
Ogłoszono nominacje do Orłów 2021
Poznaj swój kRAJ! Rusza Script Fiesta 9½. Święto scenarzystów w Twoim domu!
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2024
Scroll