PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
WYDARZENIA
  10.10.2018
Kobiety w Filmie to cykl trzech bezpłatnych spotkań w ramach Akceleratora 3.0. Zajęcia będą miały grupowy charakter. Praca grupy będzie wspierana przez praktyka z branży i coacha i podlega ścisłym regułom. Uczestniczki spotkania będą wymieniać się doświadczeniami, pytaniami, trudnościami, perspektywami itp. Będzie to okazja do otwartej rozmowy na temat wyzwań i wspólne wypracowanie pomysłów i propozycji działań wspierających. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 12 października.
Dlaczego taka formuła?
To z czym obecnie przychodzi nam się mierzyć w sferze zawodowej i pozazawodowej, to nie tyle brak informacji, ale jej natłok i chaos jaki z tego natłoku wynika. Wiedza jest powszechnie dostępna, ale często brakuje nam wymiany życiowego doświadczenia, poczucia wspólnoty i wsparcia, a właśnie tego potrzebujemy by wzmacniać naszą autonomię i wypracowywać własne sposoby radzenia sobie z wyzwaniami. Profesor Reg Revans, autor koncepcji zespołowego uczenia się, rekomenduje: „Dziel się swoimi trudnościami, nie mądrością”.

Korzyści
-    Taka formuła pracy zwiększa zaufanie we własne siły
-    Uczy podejścia analitycznego do przeżywanych trudności i rozwija umiejętność wykorzystywania różnorodnych perspektyw.
-    Zwiększa innowacyjność wprowadzanych rozwiązań.
-    Usprawnia tempo rozwiązywania problemów i wdrażania nowych rozwiązań.
-    Wzmacnia optymizm i otwartość w relacjach.
-    Uczestnicy uczą się, jak wprowadzić tę metodę rozwoju, do dalszej pracy własnej.
   
KIEDY?
16 października 2018 (wtorek), godz. 11.00 – 15.00

GDZIE?
Busy Bee Coworking Spaces, ul. Libijska 10C, Warszawa
Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy  i wysłać go na adres biuro@kipa.pl, do piątku 12 października, w temacie maila wpisując: Kobiety w filmie. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkania poprowadzi Dorota Piekarczyk
Dorota jest absolwentką Psychologii Pracy i Psychologii Zdrowia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a także studiów podyplomowych na kierunku Psychologia Społeczna w Zarządzaniu Rozwojem Organizacji na SWPS w Warszawie. Od 2004 roku jest certyfikowanym coachem – International Coaching Certification. Od 2002 roku prowadzi prywatną działalność doradczą (www.dorotapiekarczyk.pl) w obszarze szeroko rozumianego rozwoju zawodowego i osobistego, a także projektowania zmian stymulujących rozwój organizacji.
W swoim dorobku ma bogate doświadczenie w rekrutacji i selekcji, a także w prowadzeniu projektów związanych z diagnozą i rozwojem kompetencji menedżerskich.
Prowadzi grupowe oraz indywidualne programy coachingowe dla kadry zarządzającej.
Współtworzy forum rozwojowe dla prezesów – CEO Round Table (www.rsq.pl), a także warsztaty rozwojowe dla CEO – „Accompagnement By Peers” (www.rsq.pl)
Specjalizuje się w coachingu zintegrowanym – integruje coaching z elementami pracy z ciałem – od 05.2015 roku jest psychoterapeutą psychoterapii zorientowanej na ciało. Swoją coachingową specjalizację wykorzystuje również w pracy z tancerzami, aktorami, muzykami którym pomagam uwalniać pełnię swojej ekspresji.
 
Współprowadzącą pierwszego spotkania będzie Agnieszka Kruk -Absolwentka literatury brytyjskiej i niderlandzkiej na UW, stypendystka programów Socrates i Erasmus (Antwerpia, Utrecht, Lejda). Ukończyła scenariopisarstwo w Warszawskiej Szkole Filmowej i PWSFTViT w Łodzi. Scenarzystka i wykładowczyni scenariopisarstwa, autorka programów studiów scenariopisarskich oraz programów profesjonalnego kształcenia konsultantów scenariuszowych. Tłumaczka podręcznika Lindy Aronson „Scenariusz na miarę XXI wieku”. Script coach, twórczyni i organizatorka festiwalu Script Fiesta w latach 2012–2017. Jurorka w konkursach scenariopisarskich. Ekspert oceniająca projekty dla Komisji Europejskiej w programie Creative Europe MEDIA: Single Project Development. Założycielka StoryLab.pro i Fundacji StoryLab.pro.
 
Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.
AK
KIPA
Ostatnia aktualizacja:  10.10.2018
Zobacz również
Podsumowanie Warsaw Film Kids Forum
Zdobądź fundusze na krótkometrażowy film #EUandME
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2024
Scroll