PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Skonsultuj swój pomysł na film fabularny z wykładowcą Szkoły Wajdy, reżyserem filmu „Bez wstydu” Filipem Marczewskim! Dzień otwarty Programu STUDIO PRÓB i konsultacje odbędą się 31 sierpnia i 7 września 2015.
Dzień otwarty Programu STUDIO PRÓB i konsultacje z Filipem Marczewskim odbędą się 31 sierpnia i 7 września 2015 w godzinach 10:00 – 12:00 w siedzibie Szkoły Wajdy. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wszystkich kandydatów, którzy chcieliby omówić swój pomysł na film fabularny przed przystąpieniem do rekrutacji prosi się o wysłanie wiadomości na adres dkurowska@wajdaschool.pl.

STUDIO PRÓB to roczny, intensywny program reżyserii na poziomie master class (kandydaci mają już doświadczenia twórcze, choć niekoniecznie z dziedziny filmu), którego celem jest przygotowanie do realizacji projektów filmów fabularnych zgłoszonych przez uczestników. Program STUDIO PRÓB obejmuje analizę i rozwój scenariuszy zgłoszonych przez uczestników, a także warsztaty z wybitnymi polskimi reżyserami. Uczestnicy przystępują do zajęć praktycznych, podczas których podejmują się realizacji dwóch scen ze scenariuszy, z udziałem zawodowych aktorów w warunkach profesjonalnego planu filmowego.


Zgłoszenia aplikacji do programu STUDIO PRÓB przyjmowane są do 30 września 2015. Egzaminy odbędą się w październiku 2015 roku. Zgłoszenie powinno zawierać wszystkie niezbędne dokumenty oraz pomysł na film fabularny (treatment - max. 5 stron + 1 scena dialogowa - najważniejsza scena ze scenariusza), jednostronicową eksplikację pomysłu, a także jedną lub kilka prac własnych na płycie CD/DVD.

Wszystkie informacje na temat dokumentów aplikacyjnych oraz terminów znajdują się na stronie: http://www.wajdaschool.pl/pl/program/fabularny/rekrutacja

PG
wajdaschool.pl
Ostatnia aktualizacja:  19.08.2015
Zobacz również
fot. Wajda School
Letnie Tanie Kinobranie 2015 - wakacyjny festiwal filmowy
Info Day Programu Kreatywna Europa
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2020
Scroll