PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
WYDARZENIA
  5.12.2014
Obejrzeć popularny serial przed innymi, nic nie płacić za kultowe seriale sprzed lat, oglądać za darmo wybitne polskie filmy fabularne – oto Strefa Widza, czyli nowa oferta Telewizji Polskiej dla każdego z jej abonentów.
Od piątku 5 grudnia 2014 roku każdy, kto na bieżąco opłaca abonament radiowo-telewizyjny będzie mógł całkowicie za darmo korzystać z całej premierowej i archiwalnej oferty programowej Telewizji Polskiej dostępnej w usłudze VoD (Video on Demand – wideo na żądanie). VoD TVP to obecnie aż 36 tys. pozycji programowych, archiwalnych i współczesnych, w tym tysiące odcinków prawie 100 seriali, 265 filmów dokumentalnych i 62 filmy fabularne. W dodatku oferta ta z miesiąca na miesiąc poszerza się, zarówno o pozycje bieżące, jaki i kolejne rekonstruowane cyfrowo pozycje z zasobów archiwalnych TVP.

Obecnie każdy, kto zarejestruje się na specjalnym koncie Strefy Widza, a jego płatności abonamentowe zostaną potwierdzone przez Pocztę Polska (co trwać będzie maksymalnie kilka minut) uzyska darmowy dostęp do całych zasobów.

Oznacza to, że tylko użytkownik Strefy Widza będzie mógł bez ograniczeń oglądać:

- jeszcze nie pokazywane na antenach TVP odcinki najpopularniejszych seriali (np. oczekiwany właśnie premierowy serial „Cisza Nad Rozlewiskiem”, a także „M jak Miłość”, „Barwy szczęścia”, „Ojciec Mateusz”, „Blondynka”, „Komisarz Alex”, a od wiosny nowe odcinki „Rancza”, „Na dobre i na złe” czy „O mnie się nie martw”) i wiele innych;

- 22 historyczne i kultowe seriale („Przygody Pana Michała”, „Kacperek”, „Życie Kamila Kuranta”, „Na kłopoty Bednarski”, „Tulipan”,” 07 zgłoś się”, „Alternatywy 4”, „Czterej Pancerni i pies”, „Czterdziestolatek”, „Zmiennicy”, "Stawka większa niż życie", „Kariera Nikodema Dyzmy”, „Wojna Domowa”, „Daleko od szosy”, „Mistrz i Małgorzata”, „Siedem Życzeń”, „Parada Oszustów”, „Przygody psa Cywila”, „Stawiam na Tolka Banana”, „Dyrektorzy”, „Układ Krążenia”, „Szpiedzy w Warszawie”);

- 30 filmów (w tym np. „Wesele” Wojciecha Smarzowskiego, "Cztery noce z Anną" Jerzego Skolimowskiego, "Rysa" Michała Rosy, "Żurek" Ryszarda Brylskiego, "Drzazgi" Macieja Pieprzycy, "Komornik" Feliksa Falka, "Jutro idziemy do kina" Michała Kwiecińskiego, "Parę osób, mały czas" Andrzeja Barańskiego, "Jeszcze nie wieczór" Jacka Bławuta, "Ono" Małgorzaty Szumowskiej).

Powodem stworzenia Strefy Widza jest zarówno chęć docenienia i podziękowania wszystkim, którzy zgodnie z prawem na bieżąco opłacają abonament (a czyni tak zaledwie niespełna 10 proc. Polaków), jak i zachęta dla tych, którzy tego nie robią.

Podstawowym narzędziem usługi będzie proste w obsłudze i przyjazne dla użytkownika specjalne konto w ramach portalu tvp.pl, dzięki któremu będzie też można dowiadywać się o dostępie do kolejnych przedpremierowych seriali, przypomnieć sobie w odpowiednim terminie o możliwości uzyskiwania zniżek na abonament, być informowanym o specjalnych pokazach Teatru TV czy o możliwości wzięcia udziału w wydarzeniach specjalnych takich jak np. tegoroczny pokaz filmu "Miasto 44" na Stadionie Narodowym.

AK
TVP
Ostatnia aktualizacja:  5.12.2014
Zobacz również
fot. Film It
Akademia Pana Gradowskiego
VOD dla osób słabowidzących i niesłyszących
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2022
Scroll