PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
We wrześniu na telewizyjną antenę powróci rodzina Boskich. Trzeci sezon serialu "rodzinka.pl" emitowany będzie w TVP2. W rolach głównych powrócą Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciek Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski.

- Od dnia emisji pierwszego odcinka widzowie Dwójki zdążyli mocno się zżyć z serialową "rodzinką" - mówi o produkcji Jerzy Kapuściński Dyrektor TVP2. - Świadczy o tym ogromna popularność i rozpoznawalność odtwórców głównych ról, w tym ról odtwarzanych przez naszych młodych aktorów – Macieja Musiała, Mateusza Pawłowskiego i Adama Zdrójkowskiego. Sympatii widzów dowodzą również wyniki oglądalności serialu. Perypetie bohaterów "rodzinki.pl" śledzą i nastolatki, i ich rodzice oraz dziadkowie. Możemy więc śmiało powiedzieć, że to serial "międzypokoleniowy", a także rozpoznawalna i lubiana marka, która mocno zakorzeniła się w świadomości naszych widzów i stała się swoistą wizytówką Dwójki.


Bohaterowie serialu "rodzinka.pl", fot. TVP, strona oficjalna produkcji:www.rodzinka.tvp.pl

Nowa seria to przede wszystkim  miłosne perypetie najmłodszych bohaterów. Tomek zobaczy, że związki to nie tylko miłe słówka, ale także namiętność. Kuba - nieustannie poszukujący wybranki - będzie wymyślał coraz bardziej szalone sposoby na podryw. Kacper pod pilnym okiem koleżanki Zosi przejdzie zaskakujący trening życia przygotowujący do pierwszego pocałunku, a rodzice będą musieli stawić temu czoła…

W premierowych odcinkach "rodzinki.pl" wszyscy Boscy zaprezentują odświeżony look – przede wszystkim zaskoczą widzów super modnymi (a jednocześnie wygodnymi) fryzurami oraz nową garderobą, bo z poprzednich kostiumów zdążyli wyrosnąć.

- Mając za sobą wiele dni na planie trzeciej części "rodzinki.pl" wierzę, że nie tylko spodoba się ona widzom, którzy już pokochali Boskich, lecz również przekona tych jeszcze niezdecydowanych - mówi Małgorzata Kożuchowska, wcielająca się w postać Natalii Boskiej. - Będzie to ta sama kochająca się rodzina - z jej humorem, dystansem, dużym luzem, ale w nieco nowym wydaniu. Pojawią się tematy takie jak pierwsze młodzieńcze miłości, kuszące pułapki sieci, prywatna szkoła Kuby, prawo jazdy Tomka czy nowy wymiar miłości małżeńskiej Natalii i Ludwika. Sytuacje, które mogą być dla wielu osób inspirujące, ważne, ale i zabawne. Wierzę, że ten nieco odmieniony świat rodziny Boskich dostarczy widzom nowych wrażeń i sporej dawki dobrego humoru. Zapraszam wszystkich już we wrześniu do TVP2!

Głównym aktorom towarzyszyć będą Agata Kulesza, Halina Skoczyńska, Jacek Braciak, Michał Grudziński, Krystyna Tkacz, Olga  Kalicka I Emilia Dankwa. Serial reżyserują Patrick Yoka, Karol Klementewicz i Łukasz Kośmicki.

DR
TVP
Ostatnia aktualizacja:  15.07.2012
Zobacz również
80. urodziny Wojciecha Kilara w TVP Kultura
Córka Alicji w Krainie Czarów bohaterką serialu
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2024
Scroll