PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
23 i 24 czerwca odbędzie się specjalne wydarzenie związane z serialem animowanym dla dzieci pt. „Przytul mnie”. W 42 kinach sieci Helios w ramach akcji „Tato, chodź do kina” zostaną zaprezentowane wszystkie odcinki serialu w reżyserii Mateusza Jarmulskiego.
Przytul mnie” to polska animacja dla dzieci, która pokazuje ciepłą relację między ojcem i synem. W zabawny sposób portretuje wyjątkową więź Taty i Małego Misia. Serial uczy dzieci i ich rodziców uważności na małe gesty i słowa, dzięki którym tworzymy i utrzymujemy dobre relacje.

Serial, który od 15 kwietnia można oglądać w telewizji Puls 2 w soboty i niedziele, jest adaptacją książki „Proszę mnie przytulić” Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak wydanej przez Wydawnictwo Ezop. Za scenariusz odpowiada Bartosz Wierzbięta, twórca kultowych dialogów do polskich wersji językowych takich animacji, jak "Shrek", "Madagaskar" czy "Sing". Producentem serialu jest Animoon w koprodukcji ze Studiem Pigeon, Muzycznym Studiem Produkcyjnym Spot,  LSW i Bartoszem Wierzbiętą. Serial powstał przy wsparciu finansowym Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. 

W ramach zaplanowanego wydarzenia „Tato, chodź do kina” w 42 kinach sieci Helios w całej Polsce odbędą się pokazy trzynastu odcinków serialu „Przytul mnie” połączone z krótkimi warsztatami i konkursami. Wydarzenie jest skierowane do rodziców i dzieci, a jego celem jest promocja wartości związanych z tacierzyństwem, które w bezpośredni sposób wypływają z treści serialu „Przytul mnie”.

Organizatorem wydarzenia „Zabierz mnie tato do kina” jest Animoon we współpracy z MOMAKIN. To już drugie wydarzenie zorganizowane wokół serialu „Przytul mnie”. Między kwietniem a czerwcem w kinach w całej Polsce został zorganizowany konkurs plastyczny „Przytulam, bo lubię” połączony z projekcją kinową czterech odcinków serialu. W konkursie wzięło udział blisko 2000 dzieci, a w projekcjach uczestniczyło 3500 widzów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.przytul-mnie.pl


AK
Animoon
Ostatnia aktualizacja:  21.06.2017
Zobacz również
fot. Animoon
Marta Nieradkiewicz: Bezczelność marzeń
Mariusz Palej: …Ważne pytania, intensywne emocje – to moje credo…
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2019
Scroll