PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
Creative Europe Desk Polska zaprasza na seminarium poświęcone biznesowym aspektom produkcji filmów i seriali animowanych. W trakcie dwudniowego wydarzenia, które odbędzie się w dniach 9-10 czerwca 2015 roku w Warszawie, europejscy eksperci z Danii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Hiszpanii opowiedzą o tajnikach międzynarodowego sukcesu animacji. Seminarium będzie składało się z otwartej części wykładowej oraz zamkniętych konsultacji dla wybranych producentów z projektami.
Animation Bussines Seminar otworzy Oliver Hyatt, który opowie jak rozwijać swoja firmę klatka po klatce. Następnie Isabelle Fauvel zdradzi jak szuka odpowiednich tekstów do adaptacji, w jaki sposób uzyskuje do nich prawa i przekłada na język filmowy.  W drugiej połowie dnia uczestnicy seminarium zastanowią się wspólnie z Larsem Chiristiansenem dlaczego kreowanie marki jest niezbędne w animacji i co dzięki temu możemy zyskać. Pierwszy dzień zakończy się projekcją międzynarodowego sukcesu hiszpańskiej animacji "Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta", w reżyserii Enrique Gato. Drugiego dnia Nicolas Matji opowie o swoich przygodach z merchandisingiem oraz jakie wyzwania na niego czekały i jak sobie z nimi poradził.Seminarium adresowane jest do producentów, twórców, reżyserów filmów i seriali animowanych oraz w miarę dostępności miejsc do producentów i twórców filmowych innych gatunków. Eksperci podzielą się wiedzą w języku angielskim - zapewnione jest tłumaczenie symultaniczne w trakcie wykładów.

Udział w seminarium jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja on-line. Zgłoszenia poprzez internetowy formularz  można przysyłać do dnia 27 maja br. Producentów zainteresowanych indywidualnymi konsultacjami prosimy o wypełnienie (w języku angielskim) dodatkowej części formularza zawierającej informacje o firmie i zgłaszanym projekcie. Potwierdzenie o udziale w seminarium zostanie przesłane do dnia 3 czerwca 2015.

Bliższe informacje oraz program wydarzenia już wkrótce.

9-10 czerwca 2015 Centrum Prasowe Foksal ul. Foksal 3/5, Warszawa


PZ
Creative Europe Desk
Ostatnia aktualizacja:  12.05.2015
Zobacz również
Łukasz Palkowski przewodniczącym Jury na festiwalu "Młodzi i film"
10-lecie PISF. Spotkania po latach
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2024
Scroll