PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
WYDARZENIA
  26.02.2012
Miła wiadomość dla fanów seriali - w wiosennej ramówce Telewizji POLSAT odnajdziemy wiele dobrze nam znanych tytułów w nowych odsłonach.

Pierwszą z niespodzianek, które stacja przygotowała dla swoich widzów jest powrót kultowego serialu "Świat według Kiepskich". W nowym sezonie zobaczymy Andrzeja Grabowskiego (Ferdka), Marzenę Sztukę (Halinka), Dariusza Gnatowskiego (Boczek), Bartosza Żukowskiego (Walduś), Ryszarda Kotysa (Paździoch), Renatę Pałys (Paździochowa), Barbarę Mularczyk (Mariolka), Zofię Czerwińską (Malinowska), Annę Ilczuk (Joasia) i Lecha Dyblika (Badurę). Najnowszy sezon może nas zaskoczyć – Ferdek Kiepski… w końcu ruszy się sprzed telewizora i znajdzie pracę, jednak będzie musiał zmienić nie tylko image, ale i… płeć.


"Świat według Kiepskich", fot. ATM

Nowe odcinki "Świata według Kiepskich" będzie można zobaczyć w każdą środę, od 7 marca o godz. 20.00. Telewizja POLSAT zdecydowała się także na codzienną emisję powtórkową w paśmie wieczornym (poniedziałek-piątek 19.30).

Widzowie doczekają się także kolejnego sezonu "Szpilek na Giewoncie". Stacja zapowiada dla fanów tytułu wiele niespodzianek, jak chociażby pojawienie się nowych bohaterów, np. Mateusza (Jan Wieczorkowski). Dotychczasowych głównych bohaterów rozdzieliły dramatyczne wydarzenia. Ewa (Magdalena Schejbal) wyjechała za ocean. 6. miesięcy później Bartek (Krzysztof Wieszczek), który nie ma już nic do stracenia, postanawia wyjechać do Warszawy i grać w zespole Xenii (Anna Czartoryska).
Pierwszy odcinek premierowego trzeciego sezonu będzie można obejrzeć 1 marca o godz. 22.00.

Telewizja POLSAT wyemituje także 5. sezon "Hotelu 52". Poznamy w niej dalsze losy głównych bohaterów: Natalii (Laura Samojłowicz), Artura (Krzysztof Kwiatkowski), Igora (Kamil Kula), Iwony (Magdalena Cielecka) i jej męża Andrzeja (Marek Bukowski). Podobnie jak w poprzednich sezonach, Hotel 52 odwiedzi mnóstwo oryginalnych gości. W ich role wcielą się między innymi: Jolanta Fraszyńska, Piotr Gąsowski, Cezary Żak i Sławomir Orzechowski.
Serial emitowany jest w każdy czwartek począwszy od 1 marca o godz. 21.00.

Dowiemy się także o kolejnych losach bohaterów "Pierwszej miłości". W serialu zobaczymy m.in. Aleksandrę Ziemkiewicz, Łukasza Płoszajskiego, Marię Pakulnis, Grażynę Wolszczak, Annę Iilczuk, Pawła Okońskiego, Macieja Tomaszewskiego, Jana Jankowskiego, Dominikę Kojro, Marka Kaliszuka.
Produkcja jest emitowana od poniedziałku do piątku, począwszy od 1 marca o godzinie 18.00.

W poniedziałkowe i wtorkowe wieczory w Telewizji POLSAT będzie można obejrzeć również filmy, m. in.: "2012", "Anioły i Demony", "The International", "Underworld: Bunt Lykanów", "Księga ocalenia", "W dolinie Elah", "Amerykańskie ciacho", "Kick-Ass", "Sezon na misia 2".

SP
Telewizja POLSAT
Ostatnia aktualizacja:  25.02.2012
Zobacz również
"Downton Abbey" jak science-fiction
"Świat Cristiny O." - drugi sezon w marcu w AXN
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll