PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Plenery Film Spring Open to interdyscyplinarny projekt edukacyjny, skierowany do młodych twórców z branży audiowizualnej. Tegoroczne Plenery Film Spring Open 2020 odbędą się w dniach 13–22.10.2020 w formie wideokonferencji na platformie Google Meet. W zajęciach będą mogli wziąć udział jedynie zarejestrowani uczestnicy. Udział w Film Spring Open jest bezpłatny.
Grupę Muzyki Filmowej, którą poprowadzą dziennikarka Magda Miśka-Jackowska oraz kompozytor Michał Woźniak.

"To nowość na Film Spring Open. Zachęcamy do udziału wszystkich, którzy planują wykorzystać w swoich projektach muzykę oryginalnie napisaną lub już istniejącą oraz oczywiście kompozytorów. Grupa ma charakter otwarty, a jej działanie będzie opierać się głównie na konsultacjach i praktycznej pomocy przy wyborze materiału muzycznego i użyciu go w filmie, a także pomocy w spotkaniu reżysera lub producenta z kompozytorem. Wpływ muzyki na obraz jest ogromny, poświęciliśmy temu większość życia zawodowego. Zapraszamy do pracy w grupie na każdym etapie produkcji – od wyboru muzyki, przez jej stworzenie, aż po nagranie. Chętnie podzielimy się wiedzą, jak poradzić sobie z bardzo małym budżetem, gdzie szukać muzyki i jak skutecznie jej w filmie używać. Pomożemy także w nawiązaniu kontaktów z kompozytorami. I odwrotnie – kompozytorom umożliwimy dotarcie do twórców." – mówią prowadzący.


O prowadzących:
Magda Miśka-Jackowska – dziennikarka, radiowiec, pedagog, przez 15 lat w zespole radia RMF Classic. Należy do wąskiego europejskiego grona profesjonalnych dziennikarzy zajmujących się muzyką filmową. Autorka licznych programów radiowych, zrealizowanych dla RMF Classic, poświęconych kinu i muzyce filmowej. Gospodyni filmowego magazynu „Moje kino”, za który w 2010 roku dostała nagrodę Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w kategorii najlepszy program radiowy lub tv o tematyce filmowej. Absolwentka Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, dziś związana z Wydziałem Artystycznym tej uczelni, gdzie prowadzi zajęcia ze studentami kompozycji filmowej. Jako pedagog związana z Akademią Muzyczną w Łodzi.


Michał Woźniak – kompozytor, aranżer, producent muzyczny, realizator dźwięku i multiinstrumentalista. Założyciel i właściciel studia nagrań Brevis Studio. Kompozytor cenionych i zaskakujących inwencją twórczą ścieżek dźwiękowych do filmów w reżyserii Marcina Krzyształowicza – „Eucalyptus”, „Obława”, „Pani z przedszkola”, za którą otrzymał nominację w kategorii muzyka filmowa w plebiscycie MocArty RMF Classic, a także „Pan T.”. Autor muzyki do licznych filmów krótkich, dokumentów i spektakli teatralnych. Współpracował przy produkcji wielu nagrań muzyki filmowej i telewizyjnej, m.in. seriali „Czas honoru”, „Chichot losu”, „Misja: Afganistan”, „Chyłka”, filmu fabularnego „Mistrz” z muzyką Bartosza Chajdeckiego.

MM
Film Spring Open
Ostatnia aktualizacja:  24.09.2020
Zobacz również
„Sukienka” w programie 42. MFF w Moskwie
Ujawniamy filmy 7. edycji WAMA Film Festival
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll