PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Rusza konkurs Film Spring Open i PZU na najciekawsze projekty promujące zdrowy styl życia. Organizatorzy zapraszają twórców  do podzielenia się z nami pomysłem na reklamę, animację, czy film typu branded content. Na autorów najciekawszych propozycji czeka 15 stypendiów o wartości 1000 zł każde.

Covid 19 zmienił wszystko, co do tej pory wydawało się stałe i niezmienne. Tematem konkursu PZU i Plenerów FSO jest niska świadomość społeczna, że zdrowy styl życia często w większym stopniu niż czynniki genetyczne wpływa na nasze zdrowie. Przez ostanie pół roku obsesyjnie myślimy o zdrowiu! A nie wystarczy o tym myśleć – trzeba alarmować! Zdrowe życie a tym samym wzrost odporności jest naturalną szczepionką na Covida. Róbcie o tym filmy tak jaskrawe, żeby nie można było o nich zapomnieć. Tak jak cytatu Aleksandra Fredry, który jest hasłem naszego  konkursu "Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie". - mówi prof. Sławomir Idziak, inicjator Plenerów, operator i producent.


Zasady konkursu


W konkursie może wziąć udział każdy uczestnik Plenerów Film Spring Open 2020. Twórca musi mieć skończone 13 lat. Najlepsze projekty będą realizowane podczas Plenerów w ramach grupy reklamowej, grupy animacji malarskiej, grupy Youtuberów oraz grupy filmu animowanego.

 

Zadanie konkursowe polega na napisaniu i/lub uzupełnieniu scenariusza o storyboardy projektów audiowizualnych. Proponowane projekty powinny promować zdrowy styl życia i właściwe nawyki żywieniowe. Przed przystąpieniem do pracy, prosimy twórców o dokładne zapoznanie się z briefem konkursowym i zastosowanie się do jego wytycznych.


Mail zawierający wypełniony formularz należy wysłać na adres biuro@filmspringopen.eu , wpisując w temacie „Konkurs PZU SA”. Zgłoszenie musi trafić do nas najpóźniej 2 października 2020 roku do godz. 23:59 wraz z informacją, w jakiej technice ma zostać zrealizowany pomysł. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 9 października 2020 roku na stronie oraz na profilach w mediach społecznościowych Plenerów Film Spring Open. Na autorów najlepszych pomysłów czeka 15 stypendiów pieniężnych o wartości 1000 zł każde. Dokładne zasady udziału określa Regulamin.Załączniki do pobrania dostępne są na blogu.

 

Plenery Film Spring Open to interdyscyplinarny projekt edukacyjny, skierowany do młodych twórców z branży audiowizualnej, powstały w 2005 roku dzięki inicjatywie prof. Sławomira Idziaka. Tegoroczne Plenery Film Spring Open 2020 odbędą się w dniach 13–22.10.2020. Będzie to pierwsza edycja prowadzona online.


MR
Film Spring Open
Ostatnia aktualizacja:  31.07.2020
Zobacz również
fot. materiały prasowe
39.Młodzi i Film. wyniki selekcji do Konkursu Krótkometrażowych Debiutów Filmowych
Grzegorz Damięcki na planie filmu z Gdyńskiej Szkoły Filmowej (foto)
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll