PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Organizatorzy 13. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO w Radomiu zapraszają osoby pragnące poznać w praktyce sztukę tworzenia filmów do udziału w dwóch programach edukacji filmowej: Międzynarodowych Warsztatach Filmowych FAST oraz Mazowieckich Warsztatach Filmowych ABC PRACY Z KAMERĄ. Nabór trwa do 23 lipca 2020 r.
Istotnym elementem festiwalu KAMERALNE LATO jest działalność edukacyjna, umożliwiająca młodym ludziom bezpośredni kontakt z branżą filmową oraz zapoznanie się ze specyfiką pracy na planie. Po raz kolejny KAMERALNE LATO przygotuje dwa cykle warsztatowe skierowane do osób o zróżnicowanym poziomie wiedzy i kompetencji. W związku z obowiązującym w roku 2020 na terytorium Polski stanem epidemii zajęcia będą prowadzone z zachowaniem reżimu sanitarnego.
   
   
Międzynarodowe Warsztaty Filmowe FAST
Termin: 9-16 sierpnia 2020 r. Miejsce: Radom Wiek uczestników: 18-30 lat
Termin zgłoszeń: 23 lipca 2020 r.

Warsztaty przeznaczone są dla młodych ludzi zainteresowanych pozyskaniem konkretnych kompetencji i doświadczeń w branży filmowej. Specjaliści z poszczególnych dziedzin przeprowadzą uczestników przez kolejne etapy produkcji filmu - od pracy nad rozwojem pomysłu do finalnej premiery gotowego filmu. Uczestnicy pod okiem profesjonalistów zrealizują filmowe reklamy społeczne. Z uwagi na obecność gości z Francji, Włoch i Niemiec, większość zajęć warsztatowych będzie prowadzona w języku angielskim.  Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizatorzy przez cały pobyt zapewniają uczestnikom zakwaterowanie i wyżywienie. Partnerem, wspierającym warsztaty i zapewniającym dostęp do nowoczesnego sprzętu i technologii filmowych, jest firma CANON.


 
ABC PRACY Z KAMERĄ
 
Termin: 10-15 sierpnia 2020 r. Miejsce: Radom Wiek uczestników: 18-22 lata
Termin zgłoszeń: 23 lipca 2020 r.

Warsztaty przeznaczone są dla osób stawiających pierwsze kroki w świecie filmowym. Uczestnicy warsztatów poznają tajniki pracy na planie filmowym – charakter pracy osób pracujących zarówno przed, jak i za kamerą. Program składać się będzie z cyklu kilkugodzinnych zajęć, podczas których młodzież będzie miała okazję zarówno uczestniczyć w spotkaniach z profesjonalistami, jak i spróbować swoich sił w praktycznych ćwiczeniach ze sprzętem filmowym.  Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizatorzy nie zapewniają uczestnikom zakwaterowania ani wyżywienia. Warsztaty prowadzone będą w języku polskim.

  Szczegóły dotyczące warsztatów ABC PRACY Z KAMERĄ znajdują się w regulaminie. 13. Ogólnopolskie Spotkania Filmowe KAMERALNE LATO odbędą się w dniach 9 - 15 sierpnia 2020 r.

Fot. Kameralne LatoWRÓB
Stowarzyszenie Filmforum
Ostatnia aktualizacja:  20.07.2020
Zobacz również
Studio Nowe Horyzonty+: oto lista tytułów
Pożeganie Renaty Pajchel-Sochy
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll