PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Kameralne Lato ogłasza zapisy na kolejną edycję warsztatów filmowych. To wyjątkowa szansa dla młodzieży na zdobycie cennego doświadczenia w pracy z kamerą pod okiem fachowców.
Co roku w ramach Kameralnego Lata w Radomiu i okolicach odbywają się bezpłatne warsztaty dla młodych pasjonatów kina, zainteresowanych karierą w branży filmowej.

Organizatorzy zaplanowali dwa cykle szkoleń: "ABC pracy z kamerą" i "Together". Prócz poszerzania wiedzy filmowej, celem obydwu programów edukacji filmowej jest kreowanie pozytywnych wzorców wśród młodzieży, upowszechnianie kultury poprzez podejmowanie działań artystycznych i promocja Radomia jako miasta sprzyjającego kulturalnym inicjatywom.
    
MAZOWIECKIE WARSZTATY FILMOWE ABC PRACY Z KAMERĄ
Polskojęzyczne warsztaty "ABC pracy z kamerą" to zarówno spotkania i dyskusje z ekspertami, jak i ćwiczenia praktyczne z użyciem profesjonalnego sprzętu, których efektem jest realizacja krótkich reklam społecznych. Projekt skierowany jest do młodych osób, które nie mają doświadczenia w pracy z kamerą. Nie jest wymagane żadne przygotowanie czy wiedza z zakresu realizacji filmów – wystarczy wyobraźnia, pasja i chęć współpracy.

Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są do osób w wieku od 15 do 22 lat do 19 czerwca 2023 roku. Więcej informacji na stronie: www.kameralnelato.pl

MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY FILMOWE TOGETHER
TOGETHER to projekt realizowany przy udziale zagranicznych partnerów. W 2023 roku będą to organizacje z Francji, Niemiec i Włoch. Adresatami warsztatów są osoby w wieku od 18 do 29 lat, którzy realizując krótkie reklamy społeczne mają możliwość wyrazić swój sprzeciw wobec szerzącej się nietolerancji, mowy nienawiści i stygmatyzacji osób o odmiennych poglądach, orientacji, kolorze skóry czy pochodzeniu.

Warsztaty będą odbywać się w języku angielskim.Termin przyjmowania zgłoszeń mija 16 czerwca 2023 roku. Więcej informacji na stronie www.kameralnelato.pl

Mazowieckie Warsztaty Filmowe ABC PRACY Z KAMERĄ oraz Międzynarodowe Warsztaty Filmowe TOGETHER odbędą się w terminie 2-8 lipca 2023 roku na terenie Radomia i okolic.
LK
Kameralne Lato
Ostatnia aktualizacja:  7.06.2023
Zobacz również
Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” dla Beaty Poźniak
Młode Horyzonty zamiast Kina Dzieci
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2023
Scroll