PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
WYDARZENIA
  25.12.2018
25 grudnia na ekrany polskich kin wchodzi komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie „Pech to nie grzech” w reżyserii Ryszarda Zatorskiego.
Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes…


Aktorzy zachęcają do wybrania się na film Zatorskiego. — To świetna komedia romantyczna pełna uroku, miłości i dobrego humoru – zachęca Mikołaj Roznerski. — Przyznam się, że w ogóle jestem fanem komedii romantycznych, bo zawsze marzyłem, żeby w życiu było tak jak w komedii romantycznej, że docierali się, docierali, a potem żyli długo i szczęśliwie. Niestety w życiu tak nie jest i w życiu trzeba się w miłości jeszcze długo, długo napracować — śmieje się Michał Koterski. Dlaczego jeszcze warto wybrać się na ten film do kin? — Bo będzie grudzień, bo będzie zimno, bo będzie plucha, bo będzie koniec roku, a ten film jest ciepły, uśmiechnięty, z fajną historią, z dobrym plotem sytuacji i… myślę, że fajnie grany — mówi Krzysztof Czeczot. — Film "Pech to nie grzech" to ciepła, zabawna, nieoczywista, kolorowa komedia — podkreśla Maria Dębska.

Dystrybutorem filmu "Pech to nie grzech" jest Kino Świat.


AK
Kino Świat
Ostatnia aktualizacja:  20.12.2018
Zobacz również
fot. Kino Świat
Konferencja naukowa „Filmowe Psycho-Tropy” już po raz trzeci
Padł ostatni klaps na planie filmu „Ikar. Legenda Mietka Kosza”
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll