PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
WYDARZENIA
  9.01.2020
Polski Instytut Sztuki Filmowej ogłosił składy stałych komisji eksperckich PISF w Programie Operacyjnym „Produkcja filmowa” w 2020 roku.

Produkcja: film fabularny

Komisja 1
Ilona Łepkowska
Katarzyna Rosłaniec
Krzysztof Łukaszewicz

Komisja 2
Jan Komasa
Piotr Zaremba
Mariusz Włodarski

Komisja 3
Tadeusz Lampka
Diana Dąbrowska
Łukasz Żal

Komisja 4
Małgorzata Imielska
Ewa Puszczyńska
Dawid Janicki

Komisja 5
Jan A.P. Kaczmarek
Łukasz Adamski
Jacek Januszyk

Produkcja: film dokumentalny

Komisja 1
Paweł Woldan
Alina Czerniakowska
Cezary Grzesiuk

Komisja 2
Maria Dłużewska
Mirosław Krzyszkowski
Anna Piasek-Bosacka

Komisja 3
Maciej Drygas
Monika Kotecka
Bartosz Konopka

Komisja 4
Alicja Albrecht
Maciej Kubicki
Barbara Pawłowska

Komisja 5
Hanna Polak
Marta Prus
Krzysztof Gierat

Produkcja: film animowany

Komisja 1
Olga Cyganiak
Marta Pajek
Tomasz Popakul

Komisja 2
Wioletta Sowa
Joanna Ronikier
Bartłomiej Witulski

Komisja 3
Jerzy Armata
Weronika Rajszys
Paulina Ziółkowska

Produkcja: pełnometrażowe koprodukcje międzynarodowe mniejszościowe (filmy animowane, dokumentalne, fabularne)

Komisja 1
Leszek Bodzak
Katarzyna Ślesicka
Anna Różalska

Produkcja i rozwój projektu: pełnometrażowe filmy fabularne i animowane dla młodego widza lub widowni familijnej

Komisja 1
Waldemar Szarek
Aleksandra Piotrowska
Małgorzata Domin

Stypendia i rozwój projektu: film fabularny

Komisja 1
Justyna Pawlak
Krzysztof Sołek
Ewa Bukowska

Komisja 2
Mariusz Łukomski
Anna Waśniewska-Gill
Krzysztof Rak

Komisja 3
Anna Wydra
Grzegorz Łoszewski
Monika Jordan-Młodzianowska

Stypendia i rozwój projektu: film dokumentalny

Komisja 1
Lidia Duda
Ewa Szakalicka
Aneta Kopacz

Komisja 2
Anna Zamecka
Kamil Skałkowski
Edyta Wróblewska

Komisja 3
Robert Kaczmarek
Anna Ferens
Arkadiusz Gołębiewski

Stypendia i rozwój projektu: film animowany

Komisja 1
Piotr Dumała
Joanna Jasińska
Alicja Błaszczyńska

Komisja 2
Justyna Rucińska
Urszula Kominek
Artur Marcol

Komisja 3
Maria Deskur
Michał Czerniec
Marta Magnuska

Dewelopment scenariuszowy

Komisja 1
Krzysztof Terej
Marcin Żukowski
Małgorzata Walczak
WRÓB
PISF
Ostatnia aktualizacja:  10.01.2020
Zobacz również
Script Fiesta: Weź udział w Konkursie na scenariusz etiudy filmowej do 30 minut
Polskie dokumenty na FIPADOC
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2020
Scroll