PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
WYDARZENIA
  27.09.2018
Telewizja AXN przedpremierowo pokazała dwa pierwsze odcinki swojej najnowszej lokalnej produkcji, serialu "Znaki". Na premierze obecni byli twórcy i obsada serialu, m.in. Andrzej Konopka, Helena Sujecka, Helena Englert, Mirosław Kropielnicki oraz dziennikarze i partnerzy biznesowi AXN. Pokaz uświetnił koncert zespołu „Tulia”, którego utwory usłyszymy w serialu. Premiera "Znaków" odbędzie się 10 października o godz. 22:00 na kanale AXN.

Podczas pokazu serialu Znakigoście mieli okazję obejrzeć dwa pierwsze odcinki produkcji i poznać kryminalną intrygę osadzoną w mrocznych i tajemniczych Górach Sowich – pełnych przepięknych widoków, ludycznych historii i tajemnic Trzeciej Rzeszy z czasów II Wojny Światowej. Na imprezie obecna była obsada serialu: Andrzej Konopka, Helena Sujecka, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Helena Englert,  Mariusz Ostrowski, Mirosław Kropielnicki, Andrzej Mastalerz, Piotr Trojan i Magdalena Żak.


Andrzej Konopka, fot. AXN


Gościem specjalnym pokazu był zespół „Tulia”, znany z pięknych, ludowych aranżacji utworów. W ramach współpracy AXN z „Tulią” w serialu Znaki będzie można usłyszeć utwory z debiutanckiej płyty artystek. W piątek, 28 września, odbędzie się premiera teledysku do autorskiego Wstajemy już, który trafił na ścieżkę dźwiękową produkcji.


Obsada serialu "Znaki", fot. AXN


Znaki to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Za reżyserię serialu odpowiadają Jakub Miszczak (Sprawiedliwi -Wydział kryminalny, Licencja na wychowanie) i Marcin Ziębiński (Kiedy rozum śpi, Dublerzy). ScenarzystamiZnaków są Błażej Przygodzki (Sprawiedliwi -Wydział kryminalny, Policjantki i Policjanci, Licencja na wychowanie), Paulina Murawska (Ultraviolet, Komisarz Alex, Być jak Kazimierz Deyna), Wojciech Miłoszewski (Wataha, Prokurator) i Przemysław Hoffmann (Sprawiedliwi- Wydział kryminalny).


Premiera serialu "Znaki", fot. AXN

 

Premiera serialu Znakiw środę 10 października o godz. 22:00. Kolejne odcinki w środy o 22:00 w AXN.

MR
AXN
Ostatnia aktualizacja:  27.09.2018
Zobacz również
fot. materiały prasowe
Praktyczne problemy z rozliczaniem podatku od towarów i usług (VAT) w produkcji audiowizualnej
Śniadanie biznesowe „Umowy cywilnoprawne w branży audiowizualnej”
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2020
Scroll