PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu serialu „Znaki”, produkowanego dla Sony Pictures Television, właściciela kanału AXN, przez ATM Grupa. Zdjęcia od sierpnia są realizowane w Górach Sowich.
„Znaki” to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. Po latach od tajemniczego zabójstwa studentki, dochodzi do kolejnych zbrodni. W 2. sezonie podążamy za historią zaginięcia córki komisarza Treli, a później także jej przyjaciółki. W niewyjaśnionych okolicznościach znika również para podróżników. Prowadzone są ciągłe poszukiwania. Śledztwo jednak zbacza z torów, gdy komisarz dowiaduje się kto odpowiada za zaginięcie jego jedynego dziecka. Zło w Sowich Dołach nie śpi, a dziwnymi zdarzeniami żyją ogarnięci strachem mieszkańcy miasteczka. Serial to gatunkowe połączenie kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego.

W drugim sezonie ponownie grają m.in. Andrzej Konopka ("Róża", "Powidoki", "Ziarno prawdy", "Pakt"), Helena Sujecka („Chce się żyć”, „Być jak Kazimierz Deyna”, „Yuma”), Małgorzata Hajewska-Krzysztofik („33 sceny z życia”, „Body/Ciało”, „Atak paniki”), Mirosław Kropielnicki („Pierwsza miłość”, „Kler”, „53 wojny”), Michał Czernecki („Wojna polsko-ruska”, „Wałęsa. Człowiek z nadziei”, „Miasto 44”), Andrzej Mastalerz („W ciemności”, „7 uczuć”, „Powidoki”), Rafał Cieszyński („1920 Bitwa Warszawska”, „Zbrodnia”), Helena Englert („Układ zamknięty”, „Barwy szczęścia”), Magdalena Żak („Cicha noc”, „Najlepszy”, „Powidoki”) i Paulina Gałązka („Drogi wolności”, „Zabawa zabawa”, „Juliusz”, „Powidoki”).

Serial reżyserują Jakub Miszczak („Sprawiedliwi - Wydział kryminalny”, „Licencja na wychowanie”) i Monika Filipowicz („Przyjaciółki”, „Linia życia”). Za scenariusz drugiego sezonu odpowiadają Wojciech Miłoszewski ("Prokurator", "Wataha"), Błażej Przygodzki („Sprawiedliwi - Wydział kryminalny”, „Policjantki i Policjanci”, „Licencja na wychowanie”), Katarzyna Berenika Miszczuk (seria powieści „Kwiat paproci”) i Marzena Podgórska („Licencja na wychowanie”, „Na sygnale”).

Drugi sezon „Znaków” kontynuuje zaangażowanie AXN w produkcję seriali lokalnych, których fabuła skupia się na wyjątkowych historiach. Pierwszy sezon „Znaków” swoją premierę miał w październiku 2018 roku w AXN. W lipcu 2019 roku był emitowany również w telewizji Polsat. Premiera drugiego sezonu planowana jest na 2020 rok w AXN.

W pierwszej połowie 2019 roku Sony Pictures Television ogłosiło początek zdjęć do drugiego sezonu serialu „Ultraviolet”, innej produkcji oryginalnej AXN.
AK
AXN
Ostatnia aktualizacja:  20.08.2019
Zobacz również
fot. AXN
"Kamień" w klasztorze, czyli nowa "trzydziestka" Munka
Program „Shortcut” szuka filmowców
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2019
Scroll