PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
"Miasto cudów"  to nowy serial HBO z udziałem Olgi Kurylenko i Jeffreya Deana Morgana. Pierwszy odcinek miał premierę 7 kwietnia w HBO GO.  Akcja serialu rozgrywa się w barwnym środowisku gangsterów, hotelarzy i artystów w Miami Beach pod koniec lat 50.

Kiedy w noworoczny wieczór Ike Evans bawi się na przyjęciu w swoim luksusowym hotelu Miramar Playa, władzę w Hawanie przejmują rewolucjoniści Fidela Castro. W hotelu widywani są członkowie rodziny Kennedych, mafiozi i agenci CIA. To bardzo burzliwe lata w historii Miami. Ike ma wielkie marzenia, ale wszystko ma swoją cenę.


"Miasto cudów", fot. HBO

Aby sfinansować realizację życiowych marzeń, Ike zawarł pakt z szefem mafii, Benem Diamondem o przydomku “Rzeźnik”. Jego żona Vera, dawna tancerka rewiowa, oraz trójka ich dzieci uważają Ike’a za człowieka honoru. Jednak prowadzone przez niego życie jest jedynie fasadą. Nic w hotelu Miramar Playa nie jest takie, jak się wydaje. W świetle dnia hotelowych gości zabawiają skaczący do basenu klowni, a instruktorzy zapraszają na lekcje tańca. W nocy luksusowe prostytutki spotykają się z ojcami rodzin w nadmorskich kabinach, a szemrane towarzystwo i policjanci zbierają się wspólnie, by oglądać występy legendarnych piosenkarzy, muzyków i komików.

W serialu wyprodukowanym przez Starz występują: Jeffrey Dean Morgan ("Watchmen", "Strażnicy", serial "Chirurdzy"), Olga Kurylenko ("007 Quantum of Solace", "Max Payne") i Danny Huston ("Królestwo", "X-Men"). Twórcą Miasta cudów jest Mitch Glazer ("Rekrut"), który dorastał w latach 50-tych w Miami Beach. Producentami serialu są Geyer Kosinski "(Oszukana"), Ed Bianchi ("Deadwood") oraz nagrodzony Emmy Dwayne Shattuck ("Mad Men").


"Miasto cudów", fot. HBO

Kolejne premierowe odcinki będą się pojawiały w serwisie HBO GO co tydzień.  Więcej informacji: http://www.hbo.pl/series/miasto-cudow, http://www.hbo.pl, http://www.hbogo.pl

 

 


WRÓB
HBO
Ostatnia aktualizacja:  8.04.2012
Zobacz również
"Lekarze". Zakończyły się zdjęcia
TVP S.A.: znieść barierę niepełnosprawności
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2020
Scroll