PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
Fundacja Film Spring Open zaprasza zainteresowanych aktorów i aktorki do udziału w kursie online pt. "Kształtowanie Marki Osobistej w Sztuce Aktorskiej". Praktyczne warsztaty poprowadzone będą przez doświadczone profesjonalistki - reżyserkę obsady - Julię Popkiewicz i psychologa/trenera - Izabelę Gałan.
Podczas spotkań uczestnicy przygotują swój wzorcowy mail z portfolio aktorskim, ale przede wszystkim nauczą się narzędzi potrzebnych do zbudowanie strategii marki osobistej aktora/aktorki.

Warsztaty rozpoczną się od wprowadzenia do myślenia o castingu, jako ważnym elemencie pracy twórczej nad filmem oraz tego, co aktorka/aktor powinien wiedzieć o tym, jak tworzy się wzorcową obsadę do filmu. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, czym jest wizerunek aktora/aktorki, jak można nim zarządzać oraz jaką rolę odgrywa tożsamość w budowaniu marki osobistej.

Uczestnicy dowiedzą się także jak aktorka/aktor powinien przygotować się do spotkania w studio oraz jak nagrać samodzielny materiał filmowy – selftape + wizytówkę. Julia Popkiewicz podzieli się metodami, jak analizować scenę przygotowywaną na casting.

W trakcie warsztatów uczestnicy dowiedzą się jak wykształcić „własną markę” i jak odpowiednio ja zaprezentować. Wspólnie z Julią Popkiewicz uczestnicy spróbują dobrać odpowiednie sceny do nagrania selftape. Efektem wspólnych warsztatowych spotkań grupowych oraz indywidualnych rozmów online będzie przygotowany przez każdą uczestniczkę i uczestnika materiał filmowy, na bazie którego można przygotować mail promującego swój warsztat aktorski.

Nabór uczestniczek i uczestników odbędzie się na podstawie nagranej minutowej wizytówki aktorskiej, przesłanej w formie linku na adres: biuro[małpa]filmspringopen.eu

Zapisy na kurs są już otwarte, a Fundacja Film Spring Open serdecznie zachęca do udziału wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swoich umiejętności aktorskich i budowaniem marki osobistej w świecie filmu. Szczegóły dotyczące zapisów dostępne TUTAJ.

MR
Film Spring Open
Ostatnia aktualizacja:  23.02.2024
Zobacz również
Muzyka w filmie: Bartosz Kowalski, Karolina Rec (Resina), Hubert Zemler
Kamila Urzędowska odebrała tytuł European Shooting Star
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2024
Scroll