PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
WYDARZENIA
  4.07.2012
Anna Mucha, Maciej Stuhr i Czesław Mozil to gwiazdy, które usłyszymy w komedii „Roman Barbarzyńca”. Autorem polskiej wersji językowej bajki jest Jakub Wecsile, autor tekstów w „Iniemamocnych” czy „Piorunie”.

Ksenia, której głosu udzieliła Anna Mucha, to wybranka serca Maciej Stuhra, którego głosem mówi Roman i koleżanka Wrzaskiera (Czesław Mozil). - Ksenia to fantastyczna postać. Jej dynamika wymagała ode mnie bardzo dużo (…) Mogłam się wyżyć i wywrzeszczeć. To było lepsze niż siłowania – mówiła Anna Mucha po zakończeniu prac dubbingowych. Ksenia jest waleczna, piękna i konsekwentnie udowadnia mężczyznom w Wszechściemie, że powinni na nią uważać.  Po dołączeniu do Drużyny Śmieszenia stara się nadal realizować swój plan: zgodnie z odwieczną tradycją plemienia, poszukuje adoratora, który zdoła ją pokonać w walce i tym samym stać się godnym tytułu jej pana i władcy.


Anna Mucha / fot. materiały prasowe

Problem jednak polega na tym, że uroda Kseni przyciąga rzesze kandydatów, zaś dzięki ciągłemu napływowi sparingpartnerów, sztuki walki opanowała do perfekcji. No i w efekcie wszyscy absztyfikanci padają z jej zręcznych rąk jak ...muchy. Wyprawa z Maciejem Stuhrem i Czesławem Mozilem pomoże jej odkryć nieśmiertelną prawdę, że potęga kryje się w tym, co najmniejsze i że… nie klata zdobi człowieka.

Plemię kulturystycznych Barbarzyńców to niepokonani wojownicy z krainy Wszechściemia. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradzieckiej intrygi wszyscy trafiają do niewoli księcia Zamordora, chorobliwie napalonego na władzę nad światem.  Na wolności pozostał Roman, który jest przedmiotem wiecznych kpin swoich współplemieńców. Teraz musi znaleźć w sobie nadludzką odwagę, aby ruszyć z odsieczą uwięzionym barbarzyńcom. W pełnej przygód i humoru wyprawie herosowi z przypadku towarzyszyć będą Wrzaskier (Czesław Mozil) - bard zdolny do wszystkiego (poza śpiewaniem), Ksenia (Anna Mucha) - dziewica-wojowniczka, która świetnie radzi sobie z każdym orężem oraz wiedziony proroczymi wizjami elf-niedorajda Lameras (Jacek Braciak). Drużyna Śmieszenia stawi czoło grającemu o tron Wszechściemia Zamordorowi (Andrzej Blumenfeld) i jego wiernemu słudze – generałowi Szauronowi. Czeka ich także spotkanie z Wenerys (Tatiana Okupnik) – temperamentną królową Amazonek.
AK
informacja prasowa
Ostatnia aktualizacja:  4.07.2012
Zobacz również
"Brat" od 6 lipca w kinach
Maniek, Diego i Sid wracają do kin 6 lipca
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll