PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
FILM CAFE
  18.04.2012
Gdyby miarą doświadczenia ludzkiego była ilość popełnionych błędów, Drew Barrymore mogłaby uchodzić za wyjadaczkę. Chociaż jej dzieciństwo uznać można za zmarnowane, gwiazda nie żałuje niczego.

- To nauczyło mnie ostrożności na przyszłość. Dzięki tamtym doświadczeniom nigdy nie uważam rzeczy za pewne. Mam nadzieję, że moja dramatyczna historia komuś jednak pomogła – mówi dzisiaj gwiazda. Jej biografia mogłaby posłużyć za scenariusz do filmu. Ojciec Drew, pochodzący ze sławnego klanu aktorskiego Barrymore’ów John, zostawił rodzinę bez środków do życia. Matka zaczęła więc zarabiać na córce. Barrymore, dziś jedna z najpopularniejszych aktorek Hollywood, po raz pierwszy przed kamerami wystąpiła, mając 11 miesięcy - w reklamówce karmy dla psów. Jako dwulatka zagrała pierwszą rolę w dramacie „Suddenly Love".

 
Drew Barrymore w "Od wesela do wesela", fot. Imperial
 
 

Światową sławę przyniosła jej rola w filmie Stevena Spielberga „E.T." z 1982 r. Pojawiła się na większości okładek prestiżowych czasopism, aż nadszedł okres, kiedy jej telefon zamilkł. Lekarstwem na brak propozycji stały się alkohol i inne używki. Miała 10 lat, kiedy pierwszy raz zapaliła marihuanę, jako 13-latka była już uzależniona od kokainy. Zanim skończyła 14 lat, dwukrotnie trafiała na odwyk, ale szybko z niego uciekała. Po jednej z nieudanych kuracji chciała popełnić samobójstwo. Dopiero w wieku 15 lat naszło ją otrzeźwienie i zerwała z nałogami. W tamtym okresie to Steven Spielberg, jej ojciec chrzestny pomógł jej odbić się od dna. Drew Barrymore była już dwukrotnie zamężna – z barmanem Jeremym Thomasem i komikiem Tomem Greenem. Żaden z tych związków nie przetrwał roku. Potem rzuciła się w wir romansów.

Wygląda jednak na to, że chce o siebie zadbać. Aktorka pięknieje z wiekiem. Uprawia jogę i stara się wieść zdrowy tryb życia. 36-letnia aktorka w niczym nie przypomina dawnej, kruchej i desperacko walczącej o akceptację, Drew. Aktorka zajmuje szczytowe miejsca w rankingach popularności. Ma sławę, miliony, a nade wszystko udane życie prywatne. Ostatnio w mediach zawrzało od plotek o ciąży Barrymore. Byłoby to pierwsze dziecko gwiazdy i jej młodszego o dwa lata partnera, Willa Kopelmana, z którym zaręczyny ogłosiła kilka miesięcy temu. Paparazzi przyłapali bowiem aktorkę jak wychodzi od lekarza z wydrukiem USG, które przedstawia zdjęcia płodu. Na razie aktorka nie zamierza komentować sprawy.
MG
Rzeczpospolita/Polki.pl
Ostatnia aktualizacja:  8.08.2013
Zobacz również
Angelina Jolie i Brad Pitt - A jednak ślub!
Maja Ostaszewska poza teatrem romansuje z komercją
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2023
Scroll