PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
WYDARZENIA
  16.07.2012
Zła informacja dla fanów życiowych perypetii kucharki Anki Adamowicz! Jak podaje serwis WirutalneMedia w jesiennej ramówce TVN nie znajdzie się czwarty sezon „Przepisu na życie”. Stacja wyemituje go dopiero wiosną 2013 roku. Jednosezonowa przerwa w emisji tej produkcji to efekt kryzysu na rynku reklamowym.

Wstępne plany stacji TVN zakładały zwiększenie ilości dużych seriali w tygodniu w jesiennej ramówce. Do tej pory stacja emitowała tylko dwa takie seriale. Ostatecznie stanęło jednak na tym, że budżet nie pozwala na takie nadawanie. TVN zdecydowało zostać przy dotychczasowym planie i w ramówce jesiennej znajdą się dwa seriale obyczajowe: druga seria wprowadzonego wiosną na antenę „Prawa Agaty” oraz pierwszy sezon nowej produkcji "Lekarze".


kadr z serialu "Przepis na życie" / fot.

Kręcony od połowy czerwca czwarty sezon „Przepisu na życie” pojawi się zatem w TVN w marcu 2013 roku. Jak wynika ze słów grającej w serialu Edyty Olszówki będzie to ostatnia seria. Jednak - jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie serialu - wcale nie zostało to jeszcze przesądzone. Zdjęcia do 13 nowych odcinków potrwają co najmniej do połowy września i będą realizowane między innymi w Toskanii.

"Przepis na życie" emitowany jest w TVN od marca 2011 roku i jak dotąd nie miał przerw w emisji. Do tej pory pokazano trzy sezony serialu. Pokazywany wiosną bieżącego roku trzeci sezon miał 2,7 mln widzów. To mniej oglądających niż śledziło dwa pierwsze serie, ale TVN w grupie komercyjnej był liderem rynku. Produkcja była też jedną z najchętniej oglądanych pozycji w serwisie tvnplayer.

Przypomnijmy, główną bohaterkę serialu „Przepis na życie” jest Anka (Magdalena Kumorek), która od drugiego sezonu jest w związku z Jerzym (Borys Szyc). W serialu możemy zobaczyć też Piotra Adamczyka, Maję Ostaszewską, Dorotę Kolak, Magdalenę Popławską, Aleksandrę Radwańską i Dominikę Gwit. "Przepis na życie" to serial autorstwa Agnieszki Pilaszewskiej w reżyserii Michała Rogalskiego.

Świat bohaterów „Przepisu na życie” to świat, w którym ludzie patrzą z optymizmem w przyszłość, rodzina i przyjaciele są wsparciem, a poczucie humoru i dystans do siebie ważniejsze niż „życiowa zaradność”. Historia „Przepisu na życie” udowodni, że nawet z najcięższej sytuacji można wyjść obronną ręką, a przede wszystkim nauczy nas, że nigdy nie jest za późno by szukać swojego upragnionego szczęścia!
AK
www.wirtualnemedia.pl / Portalfilmowy.pl
Ostatnia aktualizacja:  16.07.2012
Zobacz również
Staroangielskie baśnie i czary na antenie AXN
"The Walking Dead" w Polsce od razu po amerykańskiej premierze
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll