PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Tajemnicze sms-y od nieznanego nadawcy, które w odbiorcy budzą lęk oraz owiana wielką niewiadomą zbrodnia – temu muszą stawić czoło cztery przyjaciółki będące bohaterkami nowego serialu "Słodkie kłamstewka" w AXN Spin.

"Słodkie kłamstewka", serial który zdobył rzesze fanów na całym świecie, to przede wszystkim historia piętrzących się tajemnic oraz nowych intryg, a w samym środku tej zawieruchy znajdują się nastolatki próbujące rozwikłać okoliczności zbrodni. Fanki kryminalnych wątków oraz nagłych zwrotów akcji będą mogły śledzić mrożące krew w żyłach perypetie przyjaciółek już od 17 maja w AXN Spin!


"Słodkie kłamstewka", fot. materiały prasowe

Wszystko zaczęło się od nagłego i tajemniczego zniknięcia jednej z przyjaciółek - Alisson. Po roku od jej zaginięcia policja odnalazła ciało, a pozostałe dziewczyny: Aria, Spencer, Hanna i Emily zaczęły otrzymywać dziwne wiadomości od tajemniczego nadawcy podpisującego się „A.” sugerujące, że są pod stałą obserwacją. Przyjaciółki, które na jakiś czas straciły ze sobą kontakt, ponownie połączył strach oraz poczucie zagubienia spowodowane enigmatycznymi sms-ami. Co najdziwniejsze „A.” zdradza ich prywatne sekrety, które każda z nich chciałaby za wszelką cenę chronić przed wyjściem na jaw bowiem wszystkie mają coś na sumieniu.

Jedna wdała się w romans ze swoim nauczycielem, inna rozbiła związek swojej siostry, trzecia jest lesbijką i boi się reakcji przyjaciółek. Do tego dochodzi ciągłe nękanie wiadomościami od „A.” i obsesyjna potrzeba rozwikłania, owianej tajemnicą, śmierci przyjaciółki. Od tej pory życie, w ich z pozoru spokojnym mieście, staje się dalekie od sielanki,  bo być może Alisson wcale nie umarła…

Słodkie kłamstewka powstały na bazie bestsellerowej powieści autorstwa Sarah Shepard o tym samym tytule. Wciągający scenariusz oraz doskonałe zdjęcia są z kolei zasługą m.in. Oliviera Goldsticka ("Brzydula Betty"), Leslie Morgensteina ("Plotkara", "Pamiętnik Wampirów") czy Marlene King ("Całe szczęście", "Koniec niewinności").

Premiera: 17 maja o godzinie 21:00 w AXN Spin
Emisja kolejnych odcinków: w każdy czwartek o godzinie 21:00 w AXN Spin
GU
informacja prasowa
Ostatnia aktualizacja:  7.05.2012
Zobacz również
„Daily Soup” na żywo w Teatrze Telewizji
Kawalerowicz o zabójstwie prezydenta Narutowicza
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2020
Scroll