PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
WYDARZENIA
  24.04.2012

"Zemsta"  to najnowsza produkcja Mike’a Kelley, twórcy emitowanego na FOX Life serialu „Powrót do Providence”. Seial opowiada historię współczesnego Hrabiego Monte Christo.

Serial rozpoczyna się od cytatu Konfucjusza: „Zanim wyruszysz w podróż zemsty, wykop dwa groby”, a narrator w pierwszych słowach mówi, że nie jest to historia o przebaczeniu. Serial opowiada historię młodej kobiety, która wkchodzi w  świat ludzi, którzy zniszczyli jej rodzinę, by się zemścić.


Plakat nowego serialu, fot. FIC

Emily Thorne (Emily VanCamp) bogata, młoda dziewczyna wynajmuje na czas wakacji dom w Hamptons i rozkoszuje się urlopem w popularnej miejscowości wypoczynkowej. Wkrótce okazuje się, że miła dziewczyna nie przyjechała tu tylko dla relaksu. Naprawdę nazywa się Amanda Clarke, a jej ojciec został siedemnaście lat temu podstępnie wrobiony w popełnienie przestępstwa – z którym nie miał nic wspólnego - i skazany na dożywocie. Emily przez lata nienawidziła ojca, a kiedy poznała jego prawdziwą historię było już za późno. Teraz przybyła do Hamptons by zemścić się na tych, którzy zniszczyli jej życie, zdradzili jej ojca i wysłali go do więzienia.

Victoria Grayson (Madeleine Stowe - "Ostatni Mohikanin”, „12 małp”, „Sprawy honoru”) jest czarującą, dojrzałą kobietą, głową rodu Graysonów, panującą w Hamptons. Skrywa  tajemnicę – ona również przyczyniła się do tego, że życie Emily legło w gruzach, gdy była małą dziewczynką. Conrad Grayson (Henry CzernyMission Impossible”, „Drużyna A”)  jest w stanie zrobić  wszystko, by unikać niezręcznych sytuacji. Daniel Grayson (Josh Bowman) - syn Graysonów, nie może oprzeć się urokowi Emily. Charlotte Grayson (Christina B. Allen), ich córka, to typowa bogata nastolatka z Hamptons, która ma słabość do „niegrzecznych chłopców”. Nolan Ross (Gabrielle Mann) zna przeszłość Emily, jej obecną sytuację i zna jej sekret. Jack Porter (Nick Wechsler) całe życie pomagał jej ojcu w tawernie Stowaway, wiele lat temu był przyjacielem małej Amandy. Gdy Emily pojawia się w jego życiu, ma duże opory przed nawiązaniem z nią znajomości. Declan Porter (Connor Paolo), młodszy brat Jacka, jest zafascynowany życiem bogatej elity oraz Charlotte Grayson. Bliska przyjaciółka Emily, Ashley Davenport (Ashley Madekwe), ma nadzieję na to, że zyska sympatię i łaskawość Victorii, co umocni jej pozycję wśród mieszkańców Hamptons.

Nic w tym serialu nie jest takie, jakie się wydaje na pierwszy rzut oka. Każdy ma swoje tajemnice, które wychodzą na jaw w niespodziewanych momentach. Bohaterowie za fasadą uśmiechów i pięknych domów kryją fałsz, obłudę, zdradę, a nawet zbrodnię. 

Emisja w niedziele o godz. 22:00 (po dwa odcinki) na kanale FOX Life.

KS
FIC
Ostatnia aktualizacja:  24.04.2012
Zobacz również
Robert Redford gościem specjalnym Sundance Channel
Festiwal Sundance w Londynie w zasięgu ręki
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2020
Scroll