PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
45 Tobołków Koziołka Matołka w trzech Konkursach 10. Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA zostało rozdanych podczas finału imprezy.
LAUREACI KONKURSU GŁÓWNEGO

 

KATEGORIA ANIMOWANE FRASZKI im. Andrzeja Czeczota

 

ZŁOTY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA

SHOW(er) (2021, 01:46), Julia Hazuka, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

 

SREBRNY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA

DESPERA (2021, 01:55), Alicja Liss, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

 

BRĄZOWY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA

ODDECH (2019, 01:20), Aneta Siurnicka, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

 

WYRÓŻNIENIE IV MIEJSCA

KRÓTKA HISTORIA MOJEJ ŚMIERCI (2021, 01:56), Adela Górna, ASP WROCŁAW


KATEGORIA ANIMOWANY WIDEOKLIP im. Yacha Paszkiewicza

ZŁOTY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA
PURE – Virtual Agony (2021, 04:21), Olga Przytuła, PJATK WARSZAWA

SREBRNY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA
GROSIK – Hiob Dylan (2021, 02:54), Karolina Kajetanowicz

BRĄZOWY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA
TAMTEN DOM – Szymon Białorucki feat. Kasia Lins (2021, 05:08), Katarzyna Niedźwiecka

WYRÓŻNIENIE IV MIEJSCA
NADASÉ – Fuzzy Bumble (2021, 03:51), Łukasz Rusinek

KATEGORIA FORMANIMY im. Warsztatu Formy Filmowej

ZŁOTY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA
RZEKA (2021, 05:11), Robert Kuźniewski, Unimersytet Artystyczny w Poznaniu

SREBRNY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA
TRZY MAŁE HISTORIE (2021, 04:47), Zuzanna Michalska, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

BRĄZOWY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA
ŚWIĄTYNIA UKWIAŁU (2020, 04:52), Justyna Pazdan, PWSFTviT w Łodzi

WYRÓŻNIENIE IV MIEJSCA
AWARIA MIGAWKI (2020, 05:12), Robert Kuźniewski, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

SPECJALNE WYRÓŻNIENIE O!PLA
POLE – Hubert Zemler i Szabolcs Esztenyi (2019, 05:05), Zuzanna Pomorska, PWSFTviT w Łodzi

KATEGORIA OFF&GO! im. Feliksa Kuczkowskiego

ZŁOTY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA
NOCNY POCIĄG BEZ MIĘSA (2021, 01:35), Kamil Wójcik

SREBRNY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA
C’EST LA VIE (2021, 12:51), Ferajna Filmowa KaPoK

BRĄZOWY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA
WIELKI MUR POLSKI (2021, 02:41), Aga Jarząb

WYRÓŻNIENIE IV MIEJSCA
A SHORT FILM ABOUT SOLITUDE (2021, 03:12), Maciek Stępniewski

KATEGORIA PROP UP & GO! im. Canisa de Canisa

ZŁOTY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA
MEBLOŚCIANKA (2021, 09:47), Joanna Polak

SREBRNY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA
KRZĄTACZKA (2021, 05:07), Dominika Wyrobek

BRĄZOWY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA
ON TIME (2021, 05:30), Zbigniew Czapla

WYRÓŻNIENIE IV MIEJSCA
UNDONE (2021, 04:42), Konrad Kulczyński i Grażyna Rigall

KATEGORIA PRODUCENCKA im. Marka Serafińskiego

ZŁOTY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA
AIRBORNE (2021, 07:36), Andrzej Jobczyk, Letko

SREBRNY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA
ODPŁYW (2021, 09:23), Kasia Nalewajka, Animapol

BRĄZOWY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA
INSEKT (2021, 29:50), Marcin Podolec, Yellow Tapir Films

WYRÓŻNIENIE IV MIEJSCA
MIŁOŚĆ W CZASACH GOSPODARKI OPARTEJ NA WĘGLU (2021, Polska, Chorwacja, 11:55), Tomasz Siwiński, Letko

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE O!PLA
MĘTY (2021, 09:37), Kasia Kurop, Studio Munka

KATEGORIA STUDENCKA im. Kazimierza Urbańskiego

ZŁOTY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA
ŚNIŁO MI SIĘ (2021, 07:38), Piotr Tokarz, Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu

SREBRNY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA
DYSTANS (2021, 03:17), Katarzyna Orłowska, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

BRĄZOWY TOBOŁEK KOZIOŁKA MATOŁKA
PUSZCZA: DYPTYK (2021, 09:03), Szymon Ruczyński i Katarzyna Małyszko, PWSFTviT w Łodzi

WYRÓŻNIENIE IV MIEJSCA
MUCHA I DZIWNI LUDZIE (2021, 03:05), Julia Izabela Piekarska, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

Wszystkich laureatów można poznać na stronie festiwalu: www.polskaanimacja.pl

LK
O!pla
Ostatnia aktualizacja:  12.05.2022
Zobacz również
Millennium Docs Against Gravity członkiem Europejskiej Akademii Filmowej
Helios kontynuuje cykl pokazów dla ukraińskich dzieci
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2022
Scroll