PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
Przedstawiamy kolejny fragment filmu „Jakoś to będzie”, komedii obfitującej w gagi rodem z najlepszych stand-upów, pełnej rozbrajających postaci i komicznych sytuacji. Film wyprodukowany przez Studio Munka-SFP trafi do kin 25 marca.
Bohaterami filmu "Jakoś to będzie" są trzej przyjaciele z dzieciństwa, wciąż mieszkający w tym samym bloku na obrzeżach miasta. Historia każdego z nich, już od najmłodszych lat, to pasmo niepowodzeń, wynikających z głupoty lub lekkomyślności. Albert, Marcin i Jacek wciąż kombinują i szukają sposobów na szybkie wzbogacenie się. Wreszcie wpadają na zuchwały plan, który ma odmienić ich los!
 
Dzisiaj przed Wami Albert (Dobromir Dymecki) - pochodzi z wielodzietnej rodziny, w której panują rządy twardej ręki. Od dzieciństwa zna swoje miejsce w szeregu. Ma różne pomysły na to, jak w końcu odbić się od dna, ale nie do końca potrafi je wprowadzić w życie.


Ostre  jak brzytwa spojrzenie na współczesną Polskę i absurdy codzienności w zwariowanej komedii producentów obsypanych nagrodami filmów: "Supernova", "Cicha Noc" oraz "Eastern". W obsadzie filmu – w rolach bohaterów, dla których każdy dzień to dzień świra – wystąpili: Dobromir Dymecki („Volta”, „Planeta Singli”), Sebastian Pawlak („Mowa ptaków”, „Zabawa zabawa”), Albert Osik („Ikar. Legenda Mietka Kosza”), Dorota Pomykała („Gotowi na wszystko. Exterminator”), Małgorzata Hajewska-Krzysztofik („W głębi lasu” Netflixa oraz „Król” Canal+ ) oraz Katarzyna Cynke („Zabawa zabawa”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”). Reżyserią filmu zajął się Sylwester Jakimow – twórca nagradzany na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film” oraz na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Obraz powstał w Studiu Munka SFP. Jego koproducentem jest CANAL+ Polska, a dystrybucją w Polsce zajmuje się Kino Świat. „Jakoś to będzie” to komediowa jazda bez trzymanki – nieprzerwany ciąg gagów rodem z najlepszych stand-upów, pełen rozbrajających postaci, komicznych sytuacji i wydarzeń, które aż za dobrze znamy z krajowej rzeczywistości. Film, który rozśmiesza, zaskakuje, porusza i ma wszelkie atuty, by stać się dziełem kultowym.
MR
Kino Świat
Ostatnia aktualizacja:  11.03.2022
Zobacz również
fot. materialy prasowe
Kino Wajdy. Rozmowa Dantona i Robespierre'a odbyła się setki razy
Młodzi filmowcy dla Ukrainy - pokaz filmów Studia Munka w kinie Kultura 
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2024
Scroll