PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
Padł ostatni klaps na planie POWROTU, komediowego serialu produkcji CANAL+, na podstawie scenariusza Krzysztofa Raka („Bogowie”, „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”). To serial, jakiego jeszcze na polskim rynku nie było. Historia faceta, któremu śmierć przemeblowała życie. Jej główny bohater, czterdziestoletni Jan nagle umiera na zawał serca, ale... zmartwychwstaje. I o zgrozo widzi,  że jego dotychczasowe życie było warte jeszcze mniej, niż sądził. Czy jego niespodziewany powrót cokolwiek zmieni?
"Ostatnie dwa lata dla wielu ludzi były punktem zwrotnym, w którym zaczęli myśleć o poważnych zmianach w swoim życiu. Jednak jak bywa z tego typu postanowieniami, większość z nas niewiele zrobiła. O tym jest POWRÓT. O całym naszym popapranym świecie, który ciągle testuje naszą wytrzymałość. To historia o potrzebie odrodzenia i prawdziwej wolności, która zmienia nasze życie na lepsze. POWRÓT to pozytywna opowieść, która może skłonić do zastanowienia. A przy sposobności na pewno rozbawić" – mówi autor scenariusza i producent kreatywny POWROTU, Krzysztof Rak.

Kadr z serialu, fot. materiały prasowe

W głównej roli Jana występuje Bartłomiej Topa, któremu towarzyszą między innymi Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Walach, Maria Dębska i Matylda Giegżno.

"Jestem przekonany, że to będzie wyjątkowy serial, który zainspiruje, ale też będzie bawił i wywoła emocje, których żaden inny serial jeszcze nie wywołał" – mówi Bartłomiej Topa, odtwórca głównej roli.

Wszystkie odcinki wyreżyserował Adrian Panek („Daas”, „Wilkołak”). Za zdjęcia odpowiada Karina Kleszczewska („Hiszpanka”), za scenografię Daria Dwornik („Kruk”), a za kostiumy Małgorzata Fudala („Klangor”). Producentem serialu jest Wonder Films – dom produkcyjny stworzony przez trójkę dobrze znanych w branży producentów: Klaudiusza Frydrycha, Krzysztofa Raka i Ingę Kruk.

Informacja o szczegółowej dacie premiery już wkrótce. Serial produkcji oryginalnej CANAL+ będzie można obejrzeć na antenie CANAL+ oraz w serwisie canalplus.com.

MR
Canal +
Ostatnia aktualizacja:  24.02.2022
Zobacz również
fot. materialy prasowe
Studio Animoon z nominacją do nagrody Cartoon Tributes
Rusza 4. edycja Word2Picture
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2024
Scroll