PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Marcin Staszek – wokalista, który swoim głosem zachwycił m.in. Andrzeja Piasecznego, który wybrał go do swojego zespołu w „The Voice of Poland”, a także zespół ENEJ, który uznał go za najlepszego wokalistę swojego odcinka „Szansy na sukces” – powraca z romantyczną piosenką do świątecznej komedii romantycznej „To musi być miłość”. Fragment utworu – w czeskiej wersji – można usłyszeć podczas seansu w kinie!
Marcinowi Staszkowi partneruje Małgosia Szarek. „To musi być miłość” to z  kompozycja na święta, a także późniejsze walentynki. W klipie wystąpiła także wspaniała para tancerzy: Anna Głogowska i Tomasz Barański.

Marcin Staszek, fot. Mówi Serwis

Na ekranach kin wciąż można zobaczyć historię trzech sióstr, które w magicznym czasie między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem udowodnią, że w rodzinie siła, a o miłość warto walczyć, nawet gdy wydaje się, że wszystko stracone! W gwiazdorskiej obsadzie świątecznej komedii romantycznej "To musi być miłość" znaleźli się m. in.: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Anna Smołowik, Ina Sobala, Rafał Królikowski, Mateusz Rusin, Małgorzata Zajączkowska i Jan Englert.

"To musi być miłość"
Akcja filmu rozgrywa się w magicznym czasie między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Miłosne zawirowania sprowadzają trzy siostry do nastrojowego Sopotu, gdzie w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować, co dalej z ich życiem romantycznym. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie, w stylu Bridget Jones, muszą szybko ustalić plan działania, bo ich faceci właśnie przyjechali do miasta błagać o drugą szansę. Jednak, aby odzyskać zaufanie sióstr, będą musieli odpokutować swoje grzeszki i ponownie zdobyć ich serca. Czy im się to uda?

Za produkcję odpowiada Akson Studio oraz koproducenci: Telewizja Polsat, Cyfrowy Polsat i Polkomtel. Film współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, a do kin wprowadza go Dystrybucja Mówi Serwis.WRÓB
Mówi Serwis
Ostatnia aktualizacja:  26.12.2021
Zobacz również
Wybory do kolegium reprezentacyjnego Forum Polskich Festiwali Filmowych
Kino "Stylowy" w Zamościu zaprasza widzów ze spektrum autyzmu
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2022
Scroll