PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
WYDARZENIA
  25.11.2021
„KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI” to drugi sezon podlaskiej historii komisarza Adama Kruka. Kontynuacja oryginalnego serialu Canal+ liczy sobie 6 odcinków.
W rolach głównych występują: Michał Żurawski, Magdalena Koleśnik, Leszek Lichota, Tomasz Włosok, Maria Sobocińska, Katarzyna Wajda, Eugeniusz Malinowski, Danura Kierklo, Zbigniew Stryj i Hubert Miłkowski.„KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI”, w reżyserii Macieja Pieprzycy powstał na podstawie oryginalnego scenariusza Jakuba Korolczuka.

 

Na Podlasiu trwa wojna mafii o kontrolę nad biznesem ty­toniowym. Policja organizuje nalot na dziuplę lokalnego gangu. Adam Kruk (Michał Żurawski) w drodze na akcję poznaje intrygującą, bardzo pewną siebie policjantkę Justynę (Magdalena Koleśnik). Gdy chwilę później kobieta znajduje się w niebezpieczeństwie, to on ratuje jej życie. Ich więź zacieśnia się, gdy Kruk pomaga Justynie w trudnej sprawie zabójstw rudo­włosych kobiet. Adam porozumienia nie potraf i jednak znaleźć z komisarzem Kołeckim (Leszek Lichota), który do tej pory sam prowadził śledztwo dotyczące mafijnych interesów. Niechęć i napięcie na komendzie rośnie.


Jednocześnie nękające Kruka niekontrolowane problemy z agre­sją sprawiają, że jego życie staje się nieznośne. Komisarz drży o dobro swojej rodziny. Desperacko szuka pomocy u starej Szeptuchy, podlaskiej znachorki, lekarki skołatanych dusz. Równole­gle bezpieczeństwo jego bliskich staje się zagrożone, gdy Kruk wpada na trop mafijnych powiązań.


Serial „KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI” na pyłach DVD dostępny w sprzedaży. „KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI”, jak i wszystkie pozostałe seriale CANAL+ , dostępny jest w CANAL+ online, serwisie VOD z tysiącami polskich i zagranicznych filmów, seriali, dokumentów i bajek na życzenie oraz telewizją online.

MR
Kino Świat
Ostatnia aktualizacja:  25.11.2021
Zobacz również
fot. materialy prasowe
Nowy program festiwalu Ale Kino - Education Pro
Polski film kandyduje do Złotego Globu
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2022
Scroll