PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
WYDARZENIA
  7.10.2021
Po raz pierwszy w historii festiwalu Kino Dzieci, zaraz po zakończeniu stacjonarnej odsłony, Festiwal przenosi się do Internetu, gdzie dostępnych jest aż 139 filmów z programu. 8. MFF Kino Dzieci w wersji online gra od 7 do 24 października.

Kontynuacja festiwalu Kino Dzieci w wersji online to nie lada gratka zarówno dla tych, którzy chcieliby przedłużyć sobie festiwalowe świętowanie z najlepszymi filmami dla młodych i najmłodszych widzów, ale i szansa na uczestnictwo w wydarzeniu dla osób, które na co dzień nie mają łatwego dostępu do kina. 

 

Hybrydowa formuła to także możliwość szerokiego dostępu do dodatkowych, bezpłatnych materiałów, m.in. do wideospotkań z twórcami, warsztatów plastycznych czy Kart Kina Dzieci stworzonych przez Kasię Walentynowicz do kreatywnej zabawy w domu. Dodatkowe materiały dostępne są bezpłatnie na kinodzieci.pl oraz po zalogowaniu na festiwalowej platformie.


Jak oglądać filmy online?


Festiwalowe filmy online dostępne są o dowolnej porze (bez siatki projekcji) PROGRAM od godz. 12:00, 7 października do godz. 23:59, 24 października 2021. Od momentu kliknięcia w ikonę „oglądaj” mamy 48 godzin na obejrzenie filmu. Ostatni seans można rozpocząć najpóźniej 24 października o godz. 23:59 (czyli nacisnąć ikonę odtwarzania – inaczej dostęp nie zostanie aktywowany), wówczas również pozostanie 48 godzin na dokończenie pokazu. Filmy online dostępne są tylko z terytorium Polski. Wyjątek stanowią osoby czasowo przebywające za granicą, o czym więcej do przeczytaniaTU.


Wszystkie filmy dostępne są w języku polskim, większość z dubbingiem lub lektorem. Na stronie każdego filmu można znaleźć dokładną informację na temat wersji językowej oraz sugerowanej kategorii wiekowej danego tytułu.

 

W sprzedaży są karnety umożliwiające nielimitowane oglądanie wszystkich filmów z programu oraz pojedyncze dostępy na wybrane tytuły (w cenach od 9,90 zł do 15 zł). Aby kupić karnet lub dostęp, należy założyć konto w serwisie nowehoryzonty.pl lub zalogować się na już istniejące. Pojedyncze dostępy można wykupić przez indeks filmów lub stronę wybranego filmu po kliknięciu w charakterystyczną ikonę. 

MR
Ostatnia aktualizacja:  7.10.2021
Zobacz również
"Wesele": arystyczny plakat filmu Smarzowskiego
8. MFF Kino Dzieci w wersji online
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2023
Scroll