PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
Trwają zdjęcia do produkcji serialu "Planeta singli. Osiem historii". Cykl ośmiu historii miłosnych mają z humorem opowiedzieć o wszystkich stronach internetowego randkowania. Pierwsze części wyreżyserują Aleksandra Terpińska, Mateusz Głowacki i Michał Chaciński.
Każdy z odcinków portretujących współczesny świat miłosnych wzlotów i upadków, pokazany będzie oczami innego reżysera. Bohaterów różni wiek, pochodzenie i motywacja do rozpoczęcia poszukiwań miłości online.

Canal+ ujawnił pierwsze zdjęcia zapowiadające trzy części serialu:

ZJAZD ABSOLWENTÓW (reżyseria Aleksandra Terpińska, scenariusz Aleksandra Parnowska-Ramsey)
Kobieta (Izabela Kuna) na skraju rozwodu wybiera się na zjazd absolwentów liceum, w którym poznała swojego męża (Bartłomiej Topa). Aby mu dopiec, postanawia udawać, że ma nowego kochanka (Piotr Witkowski). W odcinku reżyserowanym przez Aleksandrę Terpińską zagrają również Anna Krotoska, Rafał Królikowski, Andrzej Konopka i Arkadiusz Brykalski.WŁADEK I HALINKA (reżyseria Mateusz Głowacki, scenariusz Abelard Giza i Szymon Jachimek)
Kolejna historia to opowieść o fascynującej relacji tytułowego Władka i Halinki. Poczciwy emeryt (Witold Dębicki) poznaje starszą panią (Maria Maj), która udowodni mu, że w każdym wieku jest jeszcze szansa na szaloną i zmysłową miłość, burzę emocji oraz powrót do pełni życia. Obok Maj i Dębickiego na ekranie też widzowie zobaczą Macieja Damięckiego, Klarę Bielawkę, czy Nicolasa Przygodę.BULLSHIT DETECTOR (reżyseria i scenariusz Michał Chaciński)
Pierwsza randka, w czasie magicznych, pełnych nastroju dni tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia, kończy się nieoczekiwanym (i pozbawionym jakiegokolwiek uroku) konfliktem z prawem, w trakcie którego bohaterka będzie zmuszona zweryfikować swoje dotychczasowe relacje z mężczyznami. W filmie zagra wschodząca gwiazda kina Masza Wągrocka, a partnerować jej będą Antoni Królikowski i Konrad Eleryk.


Ośmioodcinkowy cykl filmowy powstaje we współpracy CANAL+ , Gigant Films i Grupy M7. Premiera międzynarodowej produkcji zaplanowana jest na koniec 2021 roku.


LK
Canal+
Ostatnia aktualizacja:  3.09.2021
Zobacz również
“Antybohater” Michała Kaweckiego w kinach w całej Polsce
"Żeby nie było śladów" polskim kandydatem do Oscara
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2024
Scroll