PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
WYDARZENIA
  10.04.2021
Prezentujemy wiosenny spot wizerunkowy platformy Stowarzyszenia Kin Studyjnych - MOJEeKINO.PL. Hasło przewodnie spotu brzmi: MOJEeKINO – wspólnie tworzymy opowieść.
Prezentujemy wiosenny spot wizerunkowy platformy Stowarzyszenia Kin Studyjnych - MOJEeKINO.PL

„Z widzami jesteśmy już prawie rok i to rok pandemiczny - trudny, wymagający, zaskakujący. To dla nas idealny moment na refleksję, swoiste podsumowanie tego co udało nam się zrealizować, czego wspólnie dokonaliśmy, a także podziękować widzom, którzy są z nami, kinom za determinację, dystrybutorom filmowym za wiarę, że współpraca z MOJEeKINO, to zawsze dobry wybór! Chcieliśmy, by widzowie po obejrzeniu filmu, mieli poczucie, że mimo ograniczeń i trudności jakie przynosi codzienność, jest nadzieja. Tą nadzieją jest drugi człowiek z jego życzliwością, empatią i otwartością. Wspólnota jaką tworzymy z kinami, dystrybutorami i przede wszystkim widzami inspiruje nas do nieustannego rozwoju. Nieprzerwanie zależy nam na dostarczaniu filmów wnoszących wiele emocji. Z początkiem wiosny do platformy kin studyjnych dołączył dystrybutor M2FILMS, ze swoją bogatą ofertą filmową. To dzięki nim polski widz może się cieszyć takimi filmami jak GNIAZDO, MÓJ PIĘKNY SYN, JESZCZE JEST CZAS czy NĘDZNICY” – pisze na swoich stronach Stowarzyszenie Kin Studyjnych.

"Mój piękny syn", materiały promocyjne SKS

Na platformie można obejrzeć film z VHS HELL oraz horrory, thrillery i komedie romantyczne w szalonym i odważnym stylu  OCTOPUS FILM FESTIVAL + 8 ONLINE! Wśród nowych projektów, tylko na MOJEeKINO wkrótce K-ANIMATION, czyli pierwszy w Polsce festiwal najlepszych koreańskich animacji. Organizatorzy zapowiadają znakomite kino, filmy z Cannes, tytuły nagradzane na całym świecie, znane nazwiska. W czerwcu planowany jest natomiast TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO. Kontynuowane są pokazy m.in. WATCH DOCS Prawa Człowieka w Filmie, SPUTNIK RUSSIAN FILM FESTIVAL, UKRAINA FESTIWAL FILMOWY.

Projekt realizowany jest przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Partnerami projektu MOJEeKINO.PL są Polska Akademia Filmu, Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych - KIPA, Fundacja Kultury bez Barier, Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy. Partnerem technologicznym platformy jest Insys Video Technologies.


WRÓB
Stowarzyszenie Kin Studyjnych
Ostatnia aktualizacja:  10.04.2021
Zobacz również
Koniec zdjęć do drugiej serii „Kruka”
„We Have One Heart” na trzech amerykańskich festiwalach!
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2022
Scroll