PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
WYDARZENIA
  3.04.2021
Nowe Horyzonty dbają o dobry, świąteczny wypoczynek – katalog NH VOD wzbogacił się o 8 nowych propozycji idealnych na długi weekend. Wśród nich: nagrodzone w Cannes "Whisky dla aniołów" Kena Loacha; przebój Nocnego Szaleństwa ostatniej edycji festiwalu NH – "Dwudzieste stulecie"; "Proxim"a ze znakomitą Evą Green w roli głównej oraz niebanalny komediohorror "Czarownica miłości".
Młodzi widzowie będę mogli zobaczyć Filonka bezogonka – kinowy przebój ostatniego miesiąca. Na NH VOD dostępny jest także Jeszcze jest czas, reżyserski debiut Viggo Mortensena, a w Niedzielę Wielkanocną zapraszamy na premierę online obsypanego nagrodami Zabij to i wyjedź z tego miasta. Pełnometrażowa animacja Mariusza Wilczyńskiego będzie dostępna przez dwa tygodnie wyłącznie na platformie Nowych Horyzontów.

Wśród filmów dostępnych na platformie NH m.in.:

Whisky dla aniołów, reż. Ken Loach

Ken Loach, społeczne sumienie brytyjskiego kina, ponownie potwierdza, że ma talent do łączenia tematów trudnych i ważnych z niebanalnym humorem. Autor nagrodzonego Złotą Palmą Ja, Daniel Blake opowiada w Whisky dla aniołów małą-wielką historię grupy znajomych na życiowym zakręcie – drobnych cwaniaczków, wiecznie będących na bakier z prawem. Główny bohater, Robbie, postanawia jednak zerwać z kryminalną przeszłością i odkrywa powołanie do… smakowania whisky.

Dzikie róże, reż. Anna Jadowska

Opowieść o kobietach stworzona przez kobiety: wyreżyserowana przez Annę Jadowską i sfilmowana przez Małgorzatę Szyłak (Komunia). Jadowska, z chirurgiczną precyzją i niezwykłą czułością, bierze tu pod lupę społeczne oczekiwania stawiane kobietom, zadaje podstawowe pytania o naturę relacji rodzic-dziecko i istotę macierzyństwa.


Proxima, reż. Alice Winocour

Wyróżniony na MFF w San Sebastián i MFF w Toronto 2019 najnowszy film scenarzystki Mustanga – nominowanego do Oscara w kategorii Najlepszy film nieanglojęzyczny. Sara (Eva Green) jest astronautką. Jako jedyna kobieta bierze udział w wyczerpującym szkoleniu Europejskiej Agencji Kosmicznej. Jej codzienność to nie tylko mordercze treningi, ale również ciągłe udowadnianie męskiej części załogi, że zasługuje na miejsce w zespole. W domu zrzuca skafander i jest mamą 7-letniej Stelli.
MR
Nowe Horyzonty
Ostatnia aktualizacja:  2.04.2021
Zobacz również
fot. materialy prasowe
„Tu FINA. Rozmowy filmowe” - nowy podcast
Andrzej Barański – magiczny realizm prowincji
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll