PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Polski Instytut Sztuki Filmowej zaprezentował składy stałych komisji eksperckich w Programie Operacyjnym Produkcja filmowa w 2021 roku.
Produkcja: film fabularny

Komisja 1

Agnieszka Smoczyńska

Agnieszka Wasiak

Xawery Żuławski

Komisja 2

Katarzyna Rosłaniec

Rafał Listopad

Monika Jordan-Młodzianowska

Komisja 3

Lech Majewski

Wojciech Tomczyk

Jacek Raginis- Królikiewicz

Komisja 4

Waldemar Krzystek

Małgorzata Fogel-Gabryś

Mirosław Piepka

Komisja 5

Justyna Pawlak

Barbara Hollender

Borys Lankosz


Produkcja: film dokumentalny

Komisja 1

Lidia Duda

Tomasz Wolski

Marta Prus

Komisja 2

Maria Dłużewska

Paweł Woldan

Dorota Kania

Komisja 3

Marcin Koszałka

Katarzyna Trzaska

Aneta Kopacz

Komisja 4

Arkadiusz Gołębiewski

Anna Dobrowolska

Piotr Budnik

Komisja 5

Agnieszka Zwiefka

Monika Kotecka

Mirosław Bork


Produkcja: film animowany

Komisja 1

Jerzy Armata

Daria Kopiec

Marta Pajek

Komisja 2

Mariusz Wilczyński

Anita Kwiatkowska-Naqvi

Agata Gorządek

Komisja 3

Dorota Kobiela

Paweł Prewencki

Karolina Specht


Produkcja: pełnometrażowe koprodukcje międzynarodowe mniejszościowe (filmy animowane, dokumentalne, fabularne)

Komisja 1

Maria Blicharska

Magdalena Łazarkiewicz

Krzysztof Sołek


Produkcja i rozwój projektu: pełnometrażowe filmy fabularne i animowane dla młodego widza lub widowni familijnej

Komisja 1

Agnieszka Dziedzic

Aleksandra Piotrowska

Paweł Pewny


Stypendia i rozwój projektu: film fabularny


Komisja 1

Maciej Pawlicki

Piotr Cyrwus

Marta Plucińska

Komisja 2

Leszek Dawid

Łukasz Ronduda

Olga Bołądź

Komisja 3

Klaudia Śmieja

Jan Holoubek

Małgorzata Jurczak


Stypendia i rozwój projektu: film dokumentalny

Komisja 1

Paweł Łoziński

Bartosz Paduch

Eliza Kubarska

Komisja 2

Robert Kaczmarek

Anna Ferens

Magdalena Piejko

Komisja 3

Małgorzata Walczak

Jacek Bławut

Edyta Wróblewska


Stypendia i rozwój projektu: film animowany

Komisja 1

Marcin Żukowski

Marta Świętek

Izabela Plucińska

Komisja 2

Małgorzata Serafińska

Marcin Graj

Piotr Furmankiewicz

Komisja 3

Joanna Jasińska-Koronkiewicz

Balbina Bruszewska

Tomasz Popakul


Dewelopment scenariuszowy

Komisja 1

Magnus Von Horn

Alicja Albrecht

Joanna Wendorff-Ostergaard
JB
PISF
Ostatnia aktualizacja:  25.01.2021
Zobacz również
fot. Polski Instytut Sztuki Filmowej
Maja [Maya] Baczyńska - Spragnieni kina #2
Znamy nominacje do 9. Festiwalu Animacji O!PLA'21
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll