PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
WYDARZENIA
  23.10.2020
4 nowoczesne sale, blisko 700 miejsc, repertuar uwzględniający najnowsze produkcje – to oferta kina Helios, które od 22 października 2020 r. działa w żorskiej Galerii Wiślanka. Pierwsze seanse dostępne będą dla widzów od 23 października.
W multipleksie krystalicznie czysty obraz i wyjątkową jakość odbioru zapewnią między innymi: projektory Christie, system dźwiękowy DOLBY DIGITAL 5.1 oraz technologia DepthQ 3D. Wysoki poziom komfortu gwarantują też lekkie, niestandardowe okulary 3D, które po zakupie każdy z widzów będzie mógł wziąć do domu i korzystać z nich przy następnych wizytach w żorskim Heliosie.

W 4 salach znajduje się w blisko 700 miejsc – zarówno pojedynczych foteli, jak i podwójnych kanap w ostatnich rzędach, charakterystycznych dla kin Helios, a także miejsca dla osób z niepełnosprawnościami.

Podczas pierwszego weekendu funkcjonowania kina nie zabraknie atrakcji, zarówno tych filmowych - w salach, jak i tych organizowanych we foyer kina. W sobotę, 24 października 2020, ogólnopolska sieć pizzerii Gruby Benek będzie w wybranych godzinach bezpłatnie częstowała gości gorącą pizzą, a podczas całego weekendu przeprowadzane będą filmowe quizy z Kołem Fortuny. Z okazji otwarcia najnowszego kina, Helios organizuje także wyjątkowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Widzowie mogą wygrać między innymi: podwójne zaproszenia na przedpremierowy seans polskiego filmu obyczajowego „Polot”, nowoczesne elektryczne hulajnogi, zestawy kinomana, a także fantastyczne nagrody-niespodzianki.Od początku działalności w Żorach, Helios dba o szeroki wybór filmów spośród premierowych propozycji zarówno rodzimego, jak i światowego kina. Na widzów będą czekać także różnorodne projekty specjalne, w tym m.in. Kultura Dostępna, Kino Kobiet, Kino Konesera, Nocne Maratony Filmowe, a z myślą o dzieciach organizowane będą Filmowe Poranki. W żorskim multipleksie obowiązuje też unikalny, dynamiczny cennik, w ramach którego widzowie codziennie mogą cieszyć się promocyjnymi cenami. Poza Superwtorkiem, czyli seansami w cenie 14,90 zł, w pozostałych dniach na kinomanów czeka najnowsza oferta sieci „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, w ramach której tańsze bilety są dostępne nawet na jeden dzień przed planowanym seansem. Planując wizytę w kinie wcześniej i kupując bilet na film z wyprzedzeniem, można zapłacić nawet 8 zł mniej. Atrakcyjne ceny dotyczą również filmów familijnych uwielbianych przez widzów w każdym wieku.

Dzięki wprowadzeniu wyjątkowych procedur sanitarnych i odpowiednio przeszkolonemu personelowi widzowie mogą bezpiecznie oglądać najlepsze filmy na wielkim ekranie. Helios starannie przygotował żorski obiekt, zgodnie z wszelkimi wymogami ogłoszonymi przez Głównego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły dotyczące repertuaru, atrakcji oraz konkursów dostępne są pod adresem: www.helios.pl

MM
Agora
Ostatnia aktualizacja:  23.10.2020
Zobacz również
Skład Konkursu Głównego EnergaCAMERIMAGE 2020
Siedem filmów ze Studia Munka na 45.FPFF
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2024
Scroll