PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
WYDARZENIA
  1.09.2020
Do 11.09.2020 roku został przedłużony nabór na intensywny program warsztatowy IMPAKT. Jest on skierowany do producentów filmowych na początku kariery, rozwijających projekt filmu fabularnego lub dokumentalnego, którzy marzą o tworzeniu ambitnego kina z myślą o widzu. Zgłosić mogą się osoby posiadające własne firmy producenckie, freelancerzy, kierownicy produkcji z ambicjami rozwoju lub osoby na co dzień związane z większymi domami produkcyjnymi.
Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie formularz.impakt.fundfilm.pl.

W programie weźmie udział 10-12 wyselekcjonowanych producentów z projektami oraz ich reżyserami, którzy będą uczestniczyć w wybranych zajęciach. Zgłaszać mogą się zarówno producenci z projektami filmów fabularnych, jak i dokumentalnych. Kryteria wyboru kandydatów to ich doświadczenia filmowe, list motywacyjny oraz zgłoszony projekt.

W związku z pandemią koronawirusa program IMPAKT może być realizowany w formie online lub hybrydowej. W przypadku spotkań poza przestrzenią wirtualną, warsztaty będą się odbywać w Warszawie.

Głównymi tutorami tegorocznej edycji IMPAKT-u będą producentki, Katarzyna Ślesicka i Anna Wydra. Ich misją w trakcie intensywnego, rozpisanego na pięć trzydniowych sesji kursu jest wyposażenie uczestników w zdolności, wiedzę i narzędzia niezbędne do skutecznego poruszania się w procesie produkcji filmów dokumentalnych i fabularnych, umiejętnego budowania relacji producenta z reżyserem oraz budowania historii i pracy nad scenariuszem. Ekspertami II edycji IMPAKTU będą Andrzej Mellin, kierownik katedry scenariopisarstwa PWSTFiT; Joanna Solecka, międzynarodowa specjalistka od filmowego PR i marketingu; mec. Katarzyna Kosicka-Polak z Kancelarii MKZ Partnerzy; zespół psycholożek: Aleksandra Zienowicz, Ewa Serwotka i Pola Weiner; Ana Brzezińska, specjalistka od nowych mediów, reżyserka filmów dokumentalnych; Weronika Czołnowska, Head of Industry Polish Days na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Nowe Horyzonty; Małgorzata Świderska, reżyserka filmowa i telewizyjna; Joanna Szymańska, dyrektorka programowa Atelier Scenariuszowego i konsultant ds. projektów dokumentalnych z HBO Polska; producent Maciej Kubicki, współzałożyciel firmy Telemark.

Więcej informacji na: www.fundfilm.pl/pl/impakt
MM
Doc Lab
Ostatnia aktualizacja:  1.09.2020
Zobacz również
Sylwia Czaplewska – dobra obsada to połowa sukcesu
Nabór projektów na forum koprodukcyjne Euro Connection
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll