PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Znamy listę filmów krótkometrażowych zakwalifikowanych do Konkursu Krótkometrażowych Debiutów Filmowych Młodzi i Film w Koszalinie. Przyjęto 37 fabuł, 19 filmów dokumentalnych i 15 animacji. Łącznie w tej sekcji zostanie zaprezentowanych 71 filmów. Aż 12 z nich powstało w działającym przy SFP Studiu Munka!
39.Oto pełna lista filmów zakwalifikowanych do KONKURSU KRÓTKOMETRAŻOWYCH DEBIUTÓW FILMOWYCH 2020:

 

FILMY FABULARNE


ALICJA I ŻABKA (1)

Reżyseria Olga Bołądź
Polska 2020/29 min
PROGRAM 30 MINUT


CARRIE (2)

reżyseria Emma Lindahl
Polska 2020/25 min


DALEJ JEST DZIEŃ (3)

scenariusz, reżyseria i zdjęcia Damian Kocur
Polska 2020/25 min


DOBRE, ELEGANCKIE CHŁOPAKI (4)

scenariusz i reżyseria Marek Ułan-Szymański
Polska 2020/27 min


FIKOŁEK (5)

scenariusz i reżyseria Milena Dutkowska
Polska 2019/29 min


FOUR CUPS OF COFFEE OR THREE (6)

scenariusz, reżyseria, scenografia i kostiumy Sebastian Łach
Polska 2020/12 min


GWIAZDECZKA (7)

reżyseria Natasza Parzymies
Polska 2020/25 min


HERN (8)

reżyseria Urszula Morga
Polska 2019/9 min


HOME SWEET HOME (9)

reżyseria Agata Puszcz
Polska 2019/21 min

PROGRAM 30 MINUT


JA TU JESTEM (10)

scenariusz i reżyseria Marcjanna Lelek
Polska 2019/27 min


JESTEM ANDRZEJEM (11)

reżyseria Michał Edelman
Polska 2020/18 min


KAMIEŃ (12)

scenariusz i reżyseria Bartosz Kozera
Polska 2020/26 min
PROGRAM 30 MINUT


KTOŚ ZOSTANIE OSTATNI (13)

scenariusz, reżyseria i montaż Kamil Krawczycki
Polska 2020/12 min


KURA (14)

scenariusz i reżyseria Andrzej Brzózka
Polska 2020/14 min


LATO 43 (15)

scenariusz i reżyseria Aneta Bussold
Polska 2020/27 min


MAŁY KONIEC ŚWIATA (16)

scenariusz i reżyseria Karol Ulman
Polska 2020/15 min


MARIA NIE ŻYJE (17)

scenariusz i reżyseria Martyna Majewska
Polska 2020/30 min
PROGRAM 30 MINUT


MASKA (18)

scenariusz i reżyseria Daniel Le Hai
Polska 2019/7 min


MASZA (19)

scenariusz i reżyseria Krzysztof Chodorowski
Polska 2020/13 min


MONIKA W. (20)

reżyseria Paulina Skibińska
Polska 2020/20 min
PROGRAM 30 MINUT


NOAMIA (21)

scenariusz i reżyseria Antonio Galdamez
Polska 2020/29 min
PROGRAM 30 MINUT


ONDYNA (22)

reżyseria Tomasz Śliwiński
Polska 2019/40 min
PROGRAM 30 MINUT


OSTATNIE DNI LATA (23)

scenariusz i reżyseria Klaudia Kęska
Polska 2020/25 min


OSTATNIE ŚNIEGI (24)

scenariusz i reżyseria Anna Morawiec
Polska 2020/28 min


PACIORKI (25)

scenariusz, reżyseria, zdjęcia i montaż Joanna Rój
Polska 2020/10 min


PLAC WOLNOŚCI (26)

reżyseria Ming-Wei Chiang
Polska 2019/20 min


PO SEZONIE (27)

scenariusz i reżyseria Monika Majorek
Polska 2020/18 min


PRAWDZIWE UCZUCIA (28)

scenariusz, reżyseria i montaż Jan Kuźnik
Polska 2020/18 min


PROBLEM (29)

reżyseria i montaż Tomasz Wolski
Polska 2020/15 min


SUKIENKA (30)

scenariusz i reżyseria Tadeusz Łysiak
Polska 2020/30 min


UCZTA DUCHOWA (31)

scenariusz i reżyseria Marcin Kluczykowski
Polska 2019/19 min


ULEGŁOŚĆ (32)

scenariusz i reżyseria Michał Ciechomski
Polska 2020/28 min


WENUS Z WILLENDORFU (33)

reżyseria Zuzanna Grajcewicz
Polska 2020/28 min


WSCHÓD ZACHÓD (34)

scenariusz i reżyseria Natalia Koniarz
Polska 2020/20 min


WYRAJ (35)

scenariusz, reżyseria Agnieszka Nowosielska
Polska 2019/21 min


ZADRA (36)

scenariusz i reżyseria Magdalena Kuśmierczyk
Polska 2020/18 min


ZANIM ZASNĘ (37)

scenariusz i reżyseria Damian Kosowski
Polska 2020/18 min



FILMY DOKUMENTALNE


ALL ON A MARDI GRAS DAY (1)

scenariusz, reżyseria, montaż i dźwięk na planie Michał Pietrzyk
USA, Polska 2019/22 min


CZEŚĆ TATO (2)

scenariusz, reżyseria, montaż i udźwiękowienie Karolina Baranowska
Polska 2020/3 min


DAD YOU'VE NEVER HAD (3)

scenariusz i reżyseria Dominika Łapka
Polska 2020/30 min
PROGRAM PIERWSZY DOKUMENT


HIDE AND SEEK IN A PEACEFUL VALLEY (4)

scenariusz i reżyseria Maciej Białoruski
Polska, Izrael 2019/14 min


IN CASE OF AN EMERGENCY (5)

scenariusz, reżyseria i dźwięk na planie Jakub Kozieł
Polska 2019/26 min


JAK PŁYWAĆ, ŻEBY NIE UTONĄĆ (6)

scenariusz, reżyseria Anna Pawluczuk
Polska 2019/22 min


JESZCZE POROZMAWIAMY (7)

scenariusz, reżyseria, zdjęcia, montaż i dźwięk na planie Mateusz Buława
Polska 2019/21 min


KOMETA (8)

scenariusz, reżyseria i dźwięk na planie Adam Buka
Polska 2019/18 min


NIE JESTEŚMY PRZYJACIÓŁKAMI (9)

scenariusz i reżyseria Alicja Sokół

Polska, 2020/18 min


NIECH MNIE PANI POSŁUCHA (10)

scenariusz i reżyseria Marcin Kluczykowski
Polska 2019/17 min


OD NOWA (11)

scenariusz i reżyseria Zofia Sawicka
Polska 2020/18 min


OKO BOGA (12)

scenariusz, reżyseria, zdjęcia i dźwięk na planie Igor Kawecki
Polska 2019/17 min


PAPA (13)
scenariusz, reżyseria, zdjęcia i animacja Maryia Yakimovich

Polska 2020/28 min


SON OF THE STREETS (14)

scenariusz, reżyseria, zdjęcia i montaż Mohammed Almughanni
Polska 2020/34 min


SYNEK (15)

scenariusz, reżyseria i zdjęcia Paweł Chorzępa
Polska 2019/40 min
PROGRAM PIERWSZY DOKUMENT


U BABCI (16)

scenariusz, reżyseria, zdjęcia, montaż i dźwięk na planie Milena Mądra
Polska 2019/10 min


WE HAVE ONE HEART (17)

scenariusz i reżyseria Katarzyna Warzecha
Polska 2020/11 min
PROGRAM PIERWSZY DOKUMENT


WIELKI STRACH (18)

reżyseria Pawlina Carlucci Sforza
Polska 2020/28 min

PROGRAM PIERWSZY DOKUMENT


ZEPSUTA GŁOWA (19)

scenariusz, reżyseria, zdjęcia i dźwięk na planie Maciej Jankowski
Polska 2019/42 min



ANIMACJE


BULBA (1)

scenariusz i reżyseria Olga Kałagate
Polska 2019/6 min


CIAŁOŚĆ (2)

scenariusz, reżyseria i animacja Weronika Szyma
Polska 2020/6 min


LICHO NIE ŚPI (3)

scenariusz, reżyseria i montaż Nawojka Wierzbowska
Polska 2020/7 min


MILLENIUM (4)
scenariusz, reżyseria, animacja i montaż Daria Godyń

Polska 2020/8 min


ODDYCHAJ! (5)

scenariusz, reżyseria, animacja i montaż Kamila Jasińska
Polska 2019/4 min


OPIUM (6)

scenariusz, reżyseria, animacja i montaż Liliana Pomykalska
Polska 2020/9 min


PORTRET KOBIECY (7)
scenariusz, reżyseria, animacja, zdjęcia i montaż Natalia Durszewicz

Polska 2020/5 min


PRAWO I BEZPRAWIE (8)

scenariusz, reżyseria, animacja i montaż Maciej Wierzejski
Polska 2019/8 min


QUIDQUID LATINE DICTUM SIT, ALTUM VIDETUR (9)
scenariusz, reżyseria, animacja, montaż i scenografia Julia Orlik

Polska 2019/15 min


ŚWIADOMOŚĆ LALKI (10)
reżyseria, animacja i montaż Michał Wójcicki

Polska 2019/15 min


TRZY SKOKI DO SZCZĘŚCIA (11)

scenariusz, reżyseria i animacja Artur Hanaj
Polska 2020/12 min


WCZORAJ WYRÓSŁ MI PRZYJACIEL (12)
scenariusz, reżyseria, animacja i montaż Adrianna Matwiejczuk

Polska 2020/8 min


WŁASNE ŚMIECI (13)

scenariusz i reżyseria Daria Kopiec
Polska 2020/6 min
PROGRAM MŁODA ANIMACJA


WYSZŁA Z BRZEGÓW (14)
scenariusz, reżyseria, animacja i montaż Sofya Nabok
Polska 2020/9 min


Z CZOSNKOWYM WZIEŁEM (15)
scenariusz, reżyseria, animacja i montaż Zuzanna Stach

Polska 2019/6 min

 


Tegoroczna 39. edycja Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film odbędzie się w dniach 1-5 września. W programie – prócz dwóch konkursowych bloków – projekcje w ramach plenerowego Kina Samochodowego (trzy seanse), przeglądy tematyczne z zagranicy, debaty i kameralny koncert Mary Komasy na zakończenie festiwalu Młodzi i Film.


Festiwal Młodzi i Film to nie tylko konkursowe seanse, a także – a może przede wszystkim – rozmowy o debiutanckim kinie. Po każdej z projekcji tradycyjnie odbędą się na spotkania Szczerość za szczerość. W tym roku dyskusje z twórcami poprowadzą dziennikarze i krytycy filmowi: Magda Felis, Max Cegielski i Błażej Hrapkowicz.


MR
Młodzi i Film
Ostatnia aktualizacja:  5.08.2020
Zobacz również
fot. materiały prasowe
Festiwal Filmowy NNW ogłasza nabór projektów na PITCHING FORUM
Konkurs Film Spring Open na projekty promujące zdrowy styl życia
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2020
Scroll