PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Tegoroczna jedenasta już edycja Studia Nowe Horyzonty+ odbędzie się w dniach 24-27 lipca 2020 w formule online.
Program szkoleniowy, współorganizowany przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty i Creative Europe Desk Polska, skierowany jest do reżyserów i producentów, którzy rozwijają pierwszy lub drugi pełnometrażowy film fabularny. Podczas Studia uczestnicy wezmą udział w warsztatach i wykładach dotyczących różnych aspektów promocji i rozwoju projektu.

W tym roku wyselekcjonowano 10 duetów reżysersko-producenckich, w tym pięć projektów z Polski i pięć z Estonii, Hiszpanii, Rumunii, Ukrainy i Serbii (ramka). Uczestnicy wezmą udział w warsztatach pod czujnym okiem wyśmienitych ekspertów, wśród których znaleźli się: David Pope (London Film Academy), Alya Belgaroui-Degalet (EAVE) z firmy Wild Bunch, Michael Arnon (EAVE) – reprezentujący Wolf  Consultants, agent sprzedaży Hédi Zardi – szef firmy Luxbox, oraz Nguyet Nguyenová reprezentująca Gruvi.


 Studio Nowe Horyzonty+ , fot. Anna Pomichowska, mat. Stowarzyszenie Nowe Horyzonty

W ramach SNH+ zapraszamy na wykład otwarty Film marketing in the future of distribution, który poprowadzi Nguyet Nguyenová z firmy Gruvi.  Wydarzenie obędzie się 27 lipca (poniedziałek) w godz. 14:00-15.00. Spotkanie poprowadzone będzie online, w języku angielskim.

Wykład jest bezpłatny, obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.
https://kreatywna-europa.eu/11-studio-nowe-horyzonty-i-wyklad-otwarty-nguyet-nguyenovej-z-firmy-gruvi/
 
Nguyet Nguyenová
współpracuje z Gruvi od ponad trzech lat i jest odpowiedzialna za nadzorowanie wszystkich działań związanych z Europą Środkową i Azją Pacyficzną. Współpracując z największymi niezależnymi dystrybutorami w Polsce, była odpowiedzialna za cyfrowe strategie marketingowe wielu tytułów, m. in. "Parasite", „Ból i blask”, „Podły, okrutny, zły”, „Midsommar”. Nguyet doskonale rozumie różne strategie budowania rozgłosu w sferze cyfrowej. Podczas studiów podyplomowych na Uniwersytecie Kopenhaskim w dziedzinie komunikacji filmowej i medialnej, Nguyet przeprowadziła we współpracy z Gruvi dogłębne badanie „Analiza rynku filmowego i możliwości innowacji: budowanie efektywności biznesowej dzięki zastosowaniu technologii Blockchain”, w której bada potencjał różnych rozwiązań technologicznych do wdrożenia w branży filmowej dla zwiększenia jej wydajności.

Gruvi to platforma technologiczna i firma medialna, która opracowuje cyfrowe rozwiązania marketingowe dla firm związanych z filmem i rozrywką. To Gruvi promował "Parasite", na 6 europejskich terytoriach i znalazł dla filmu swoich pierwszych zagranicznych odbiorców. Wśród klientów Gruvi znajdują się HBO, Disney, Viasat, Odeon, a także wielu niezależnych dystrybutorów filmów, takich jak Shawn Theatres, Clover, Gutek Film, Best Film, Filmladen, Pandora Film, Piffl Medien i wiele innych.

WRÓB
Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
Ostatnia aktualizacja:  23.07.2020
Zobacz również
KAMERALNE LATO zaprasza producentów i scenarzystów na pitchingi
Agata Trzebuchowska na festiwalu Rhode Island!
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2020
Scroll