PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
MENU
Spotkania na żywo z udziałem znanych twórców polskiej kinematografii odbywają się na profilu @DKFOnline na Facebooku i na stronie www.DKFonline.pl.

Polskie klasyki kinowe są tu prezentowane i omawiane w ciekawy sposób, docierając ze swoim przekazem do kolejnego pokolenia młodych Polaków. Dyskusja na żywo z osobowościami kina, możliwość interakcji i uczestnictwa online dla każdego oraz zaangażowanie ze strony uczestników to powrót do bardzo popularnej tradycji dyskusyjnych klubów filmowych w nowym, atrakcyjnym wydaniu.Filmowe domówki nie wymagają biletu, znoszą barierę ekranu, pozwalają zaprosić mistrzów kina do swojego domu. Internetowy chat powoduje, że każdy z widzów ma szansę na bezpośredni kontakt z twórcami. Formuła DKF Online buduje bliskość relacji, nagradza ciekawość, otwiera też bardziej nieśmiałych fanów kina, którzy w klasycznej formule DKF-ów, nie odważyliby się na zabranie głosu przy pełnej sali. DKF Online łączy ze sobą intymność kontaktu z jego masowością. W spotkaniach mogą jednocześnie uczestniczyć tysiące widzów, których nie pomieściłaby nawet największa sala kinowa w Polsce.Konkurs „Wejdź w kadr”DKF Online ma służyć również aktywizacji widzów, tak, aby z obserwatorów stawali się twórcami, dlatego jego częścią będzie konkurs "Wejdź w kadr". Internauci zobaczą na ekranie stopklatki z kultowych polskich filmów, a ich zadanie będzie polegać na pokazaniu ich na nowo z udziałem siebie i swoich znajomych. Premiowana jest pomysłowość i niekonwencjonalne podejście do tematu. Widzowie DKF mogą wysyłać swoje zdjęcia mailem, najlepsze z nich będą prezentowane podczas spotkań DKF Online i na profilu FB. Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony przez bohatera ostatniego odcinka. W nagrodę otrzyma kadr z jednego z kultowych polskich filmów oprawiony w taki sposób,aby imitował taśmę filmową. Dzięki temu część wirtualnego świata stanie się namacalna.


Wszystkie spotkania DKF Online są tłumaczone na język migowy przez tłumacza widocznego w dolnym rogu ekranu i dostępne do odtworzenia na stronie internetowej projektu.Domowy Klub Filmowy. Najbliższe spotkania DKF Online:16.07.2020, czwartek, godz. 19.00„Zmruż Oczy” z Andrzejem Jakimowskim 4.08.2020, wtorek, godz. 19.00"Kiler" – spotkanie z Cezarym Pazurą.

MR
DKF
Ostatnia aktualizacja:  15.07.2020
Zobacz również
fot. materiały prasowe
45 .FPFF w Gdyni odbędzie się w listopadzie
"Supernova": premiera DVD!
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2024
Scroll