PORTAL
start
Aktualności
Filmy polskie
Box office
Baza wiedzy
Książki filmowe
Dokument
Scenarzyści
Po godzinach
Blogi
Konkursy
SFP
start
Wydarzenia
Komunikaty
Pożegnania
Zostań członkiem SFP
Informacje
Dla członków SFP
Kontakt
ZAPA
www.zapa.org.pl
Komunikaty
Informacje
Zapisy do ZAPA
Kontakt
KINO KULTURA
www.kinokultura.pl
Aktualności
Informacje
Repertuar
Kontakt
STUDIO MUNKA
www.studiomunka.pl
Aktualności
Informacje
Zgłoś projekt
Kontakt
AKTORZY POLSCY
www.aktorzypolscy.pl
Aktualności
Informacje
Szukaj
Kontakt
FILMOWCY POLSCY
www.filmowcypolscy.pl
Aktualnosci
Informacje
Szukaj
Kontakt
MAGAZYN FILMOWY
start
O magazynie
Kontakt
STARA ŁAŹNIA
www.restauracjalaznia.pl
Aktualności
Informacje
Rezerwacja
Kontakt
PKMW
start
Aktualności
Filmy
O programie
Kontakt
Portal
SFP
ZAPA
Kino Kultura
Studio Munka
Magazyn Filmowy
Stara Łaźnia
PKMW
Aktorzy Polscy
Filmowcy Polscy
MENU
Speakers' Avenue to roczny kurs praktyczny dla osób, które chcą odnaleźć lub udoskonalić swój styl filmowy. Jego uwieńczeniem będzie profesjonalna produkcja krótkiego filmu każdego z uczestników i publiczny pokaz w Warszawie. Każdy z uczestników zostanie objęty indywidualną opieką artystyczną.

W ramach kursu odbędą się wizyty na planach filmowych, w studiach postprodukcyjnych oraz dwa wyjazdy: tygodniowy i weekendowy, zawierające intensywną praktykę, m.in. night shooting. Najlepszy uczestnik kursu otrzyma posadę asystenta reżysera przy profesjonalnej produkcji filmowej. Kurs zawiera: 39 spotkań w kameralnej i wyselekcjonowanej grupie artystów (9-miesięczny proces) prowadzonych przez członków kolektywu Speakers' Avenue. Co najmniej 12 spotkań indywidualnych (w tym opieka artystyczna) dotyczących realizacji własnego projektu filmowego (indywidualny proces produkcyjny z członkami ekipy filmowej Speakers' Avenue z zapewnionym sprzętem: konsultacje z kreatywnym scenarzystą, storyboarding, wizję i prace operatora, montaż,udźwiękowienie, kolor grading, 2 wyjazdy z intensywną praktyką filmową (weekendowy oraz tygodniowy), 1-dniowa praktyka na profesjonalnym planie filmowym - indywidualna dla każdego uczestnika, publiczny pokaz filmu w Warszawie, całkowite przeniesienie praw do wytworzonego na kursie filmu.Opiekunami artystycznymi są reżyserzy i scenarzyści prof. Piotr Dumała i Bartek Konopka. Wykładowcami będą również m.in. Radosław Ochnio, Jacek Podgórski i Beata Calińska. Szczegóły dotyczące terminów, zasad rekrutacji i zapisów znajdują się na stronie: www.speakersavenue.com/kurs-rezyserski 


Speakers’ Avenue to doświadczony i kreatywny zespół – nauczyciele akademiccy, filmowcy: reżyserzy, scenarzyści, montażyści, producenci, specjaliści od efektów wizualnych; psychologowie i pedagodzy – eksperci w swoich dziedzinach. Chcemy dzielić się wiedzą, wspierając współpracę w nauczaniu, uczeniu się i samorozwoju. Od 2010 roku prowadzimy interdyscyplinarne szkolenia i kursy z dziedziny filmu. Kursy prowadzone są w języku angielskim lub polskim o ponad akademickim poziomie wiedzy. Wierzymy w ciągły rozwój zawodowy i osobisty, niezależnie od stopnia zaawansowania: filmowców, studentów, studentów uczelni artystycznych.

MR
Speakers’ Avenue
Ostatnia aktualizacja:  29.05.2020
Zobacz również
fot. materiały prasowe
"Powiedz mi coś jeszcze" to list miłosny do mamy
Debiut reżyserski Olgi Bołądź w prestiżowym międzynarodowym konkursie KFF
Copyright © by Stowarzyszenie Filmowców Polskich 2002 - 2021
Scroll